Wpis z mikrobloga

Właśnie doszedłem do takiej rozkminy, że kiedyś te marsze równości także sobie funkcjonowały i nawet nie zwracałem na nie większej uwagi. Uwagę zacząłem na nie zwracać dopiero, gdy doczepiło się do nich mnóstwo tych szkalujących telewizji, jakieś Jaoki, Role, Media Narodowe i inne, a ja widząc tę nagonkę zacząłem popierać tych ludzi LGBT. Myślę, że takich przypadków jak mój jest więcej, ale za promocją marszów równości - tak mi się wydaje - odpowiadają głównie właśnie takie #pytapl, Rola, Media Narodowe i podobni (wiadomo o co chodzi), którzy założenia raczej mają odwrotne. Ciekawe, czy zdają sobie z tego sprawę. xD
#polityka #4konserwy #lgbt #neuropa #konfederacja #wrealu24
  • 8
dpowiadają głównie właśnie takie #pytapl, Rola, Media Narodowe i podobni


@rorf46: Zapomniałeś dodać jeszcze portal "Wykop.pl - Twoje centrum informacji o LGBT"

A tak poza tym to masz rację. Większe szkalowanie i obrażanie równa się większemu współczuciu ze strony osób które dotychczas były obojętne.

Większy rozgłos równa się większej widoczności agresywnych homofobów w przestrzeni publicznej i ich jeszcze większej kompromitacji.
@rorf46: Mam w sumie podobnie. W tym roku cos we mnie pękło po kazaniach o teczowej zarazie. Tym bardziej, że argumentami przeciwko sa w 90 procentach antyntynaukowymi bzdurami i spiskowymi teoriami dziejow. Dlatego rozwazam wziecie udzialu w nastepnym roku. Sa jednak rzeczy, które mi się w tym srodowisku nie podobaja. Na przyklad Drag Queens i profanowanie symboli religijnych.