Wpis z mikrobloga

Jeśli w tym podniosłym dniu, jesteście dumni z bycia p0lakami, przypominam, ze dzielicie to miano z 8mln ludzi, wierzącymi w niewidzialnego dziadka w chmurach, paranoicznie bojącymi sie wszystkiego co nowe, wierzącymi w upadający zachód, widzącymi wszędzie ludzi, którzy chcą zniszczyć ten kraj, wierzącymi, ze zachód zazdrości nam dobrobytu, w większości po podstawówce, pracującymi za niecałe 400€, ktorzy za 500zl zaprzedali godność i udają, że nie widzą co robi rząd - tak wyglada prawie połowa ludzi w tym kraju xD

#polska #bekazpodludzi #bekazkatoli #bekaznarodowcow #11listopada
  • 11
@kezioezio: wstyd to jest byc tak zawistnym ja ty, wielki wolno mysliciel pan "lepszy,, a tak naprawde frustrat z kompleksem nizszoscy próbujących poprawic sobie choc troche samopoczucie poprzez umniejszanie innym xD wolal bym 100x bardziej kumplowac z takim opisanym przez ciebie osobnikiem ale szczerym i wierzacym w swoje przekonania, niz taka jak ty brudna plastyczna mase zmieniajaca poglady jak rekawiczki,
@Sweet_acc_pr0sa: Po czym wnioskujesz, ze zmieniam poglądy jak rękawiczki? To, ze potrafię trzeźwo oceniać, #!$%@?ą rzeczywistość w tym kraju oznacza, ze jestem „wolnomyślicielem”? Juz lepiej byc tym freethinkerem, niz bezmyślną masą obwiniającą o swoje nieudacznictwo bogatych, Żydów, Niemców, Rosjan, LGBT i milion innych rzeczy.
@Sweet_acc_pr0sa: Jak tacy ludzie magicznie znikną z tego kraju to jasne jest, że poczuję niesamowitą radość. Niestety prawdopodobieństwo jest takie samo jak to, ze jakis bóg istnieje, wiec na początek bede musial spokojnie czekać, az ostatnie pokolenia pamiętające komunę wejdzią w fazę wymierania.
@kezioezio: widzisz dalej piszesz o innych nie widac swojego ktory wylewasz na rzeczy, ktore moga cie nie dotyczyć ale ty chcesz tym zyc, bo twoje życie to porazka wiec budujesz sie tym że ktos moze miec gorzej wspolczuje ci, i moze kiedys ci sie poprawi zarowno mentalnie jak i materialnie
@Sweet_acc_pr0sa: Ale to ty bawisz sie w kanapowego psychologa i tworzysz chochoła z ktorym walczysz. Mi zyje sie bardzo dobrze w tym kraju, bo przy takim naiwnym społeczeństwie, zarabianie pieniedzy jest banalnie proste. Denerwuje mnie jedynie fakt, że starzy ludzie, oraz coraz częściej wychowywanych przez nich ludzie z syndromem oblężonej twierdzy, chca dyktować innym jak zyc. Gdyby oni żyli według swoich poglądów, to miałbym to w dupie, bo ja jestem w