Wpis z mikrobloga

Widzę sporo demokratów otwiera szampany. Cóż.

Tolerancja polega na tym, że pewne opcje się nie lubią, ale się omijają lub w lepszym przypadku szanują i zdrowo konkurują. W sumie tutaj też zawiera się definicja wolności. Pomijam oczywiście opcje szkodliwe, jak np. zadeklarowani ideowi komuniści.

Rozwiązanie marszu musiało spowodować zamieszki, nie od dziś wiadomo, że narodowcy to taka "sportowa" ekipa polityczna i nie kiwają ze zrozumieniem głową, gdy ktoś im robi pod górkę.

Nie wiem o co poszło, ale z tego co czytam/oglądam pachnie z góry zaplanowaną akcją magistratu a'la warszawskie marsze za PO.

Niemniej. Mam nadzieję, że demokraci niżej aktywni nie będą kwękać, gdy jakiś włodarz zabroni marszować lgbt, albo policja zdzieli jakiegoś kodziarza w łeb, ewentualnie jakiś podlaski rycerz nie wjedzie z chodnikiem w grupę tych niewinnych tęczowców.

Bo te wszystkie marsze nie różnią się niczym prócz idei. Każdy walczy kosztem drugiego, na każdym są jednostki prowokujące, na każdym są pożyteczni idioci.

Pamiętajcie o Sutryku, gdy znowu będziecie wyć o jakiś Białystok.

Bo jeślibyście byli demokratami z prawdziwego zdarzenia to rozwiązywanie marszu ot tak (a na to się zapowiada) powinno wzbudzić w Was trwogę o europejskość naszego kraju. Jeśli nie, no cóż. Jesteście takimi samymi faszystami jak każdy, kto próbuje zamknąć usta tych, których nie lubi.

#wroclaw #marszniepodleglosci
  • 30
Nie wiem o co poszło, ale z tego co czytam/oglądam pachnie z góry zaplanowaną akcją magistratu a'la warszawskie marsze za PO.

relacje, relacje, za stary jestem by nie poczekać na jakieś dowody


@FotDK: usilnie w tagu probuje sie dowiedziec, kto prowokowal, w jaki sposob i co sie faktycznie stalo. Jedyne czego sie dowiedzialem, ze to bylo z gory zaplanowane bo sprowadzono bardzo duzo policji.
No ale #!$%@? tylko pusty dzban majac
@PurpleHaze: jeśli dobrze kojarzę, jesteś starszy ode mnie, i nadal wierzysz w logikę w polityce? Sutryk już rok temu chciał grać szefa na 11.11. Pójście drogą wywołania zamieszek może mu to umożliwić za rok.