Wpis z mikrobloga

Niedługo będę zmieniał auto chce kupić coś do 10-13k, najchętniej sprowadzić z Niemiec. zastanawiam się co kupić, zależy mi żeby było trochę wyróżniające się, na pewno ladna linia nadwozia, dobre wyposażenie, najchętniej jakiś japonczyk, nie mam sprezcyowanego typu może być to zarówno coupe jak i sedan ma ktoś jakąś ciekawą propozycję?
#przegryw
  • 10
@anonanonimowy321: widze ze tagujesz #przegryw Jesli na auto za 10k chcesz wyrywac dupy, dodatkowo nie majac za bardzo social skillsow to lepiej daj sobie spokoj i wydaj te pieniadze sobie na cos innego. rob cos ciekawego w zyciu, badz aktywny, podrozuj, rozmawiaj z ludzmi, stan sie interesujacy. Jak jestes nudny to nie ma znaczenia czy jezdzisz autem za 10k czy 50k czy autobusem, bo i tak bedziesz nudny. A jesli chcesz
@wiewior_s: #!$%@? nie chce wyrywać dup na auto za 10k to jest nawet niemożliwe xdd lubię motoryzacja i fajnie jest jeździc czymś fajnym a nie jakims Clio. Przegryw taguje bo tu się udzielam i sporo osób tu jest moze ktoś jakąś fajną propozycja zna k mnie nakieruje.
@anonanonimowy321: Honda Civic VIIgen
https://www.mobile.de/pl/Samochod/Honda-Honda-civic-ep-2-Sport-Edition/vhc:car,ms1:11000_3_,frn:2004,frx:2005,prx:3000,ful:petrol!lpg,pwn:74/pg:vipcar/288084050.html
EP2 na 100% będzie się wyróżniać. Bardziej będzie wyróżniać się tylko Ufo. Ja dla żony kupiłem EU1 czyli hatchback 5d. Silnik 1.6 to minimum, najlepiej 2.0 (silnik k20). Ma swoje wady: pierścienie olejowe, łożyska w skrzyni, stukająca maglownica, rdzewiejące tylne błotniki. Oczywiście zależy od egzemplarza, ale przy wieku auta 15 lat to nie ma co się cudów spodziewać (jak dbasz tak masz). Żony civic pali w