Wpis z mikrobloga

Wrzucam kolejne zdjęcie zrobionego przeze mnie pokemona. Wyszedł mi on trochę grubszy niż planowałam XD, ale osoba dla której go zrobiła i tak była zadowolona ʕʔ. Więcej można zobaczyć na moim fanpagu. Zachęcam również do obserwowania tagu #zwloczkizrobione
#zwloczkizrobione #pokemongo #pokemon #szydelkowanie #amigurumi
AmiGurumi - Wrzucam kolejne zdjęcie zrobionego przeze mnie pokemona. Wyszedł mi on tr...

źródło: comment_52KuHY2JristAFZx9zfiNvBq3CnPnQiX.jpg

Pobierz
  • 41
@AmiGurumi: Trudne i brzydkie: Weezing, Muk, Claydol, Scolipede, Parasect, Crustle, Bastiodon, Drapion, Mamoswine, Lunatone, Solrock, Dusclops, Relicanth. To taka lista z pamięci których często używałem. A i Voltorb lub Electrode - te to bardzo proste.
@nowywinternetach: Sprawdziłam je sobie. Jak dla mnie trudne są tylko Parasect, Crustle, Bastiodon i Drapion reszta jest średnio trudna, a nawet i łatwa albo bardzo łatwa. Jednak wszystkie da rade zrobić, pomimo trudności. Najgorzej jest zrobić pierwszego pokemona, potem jak się ma na niego instrukcję, to ze zrobieniem każdego takiego następnego jest już łatwiej
@AmiGurumi: No właśnie, stwórz z tego biznes, sprzedawaj dla chętnych. Na pewno się znajdą. Do tego przyucz kogoś, zatrudnij i stwórz sobie firmę, byś sama jedna nie musiała tego kroić : )

Podaj cenę, zastanowię się który z tych brzydali bym wziął, choć Parasect był jednym z moich faworytów.