Wpis z mikrobloga

@matador74: Jaki lateksy mają w tym motyw? Ja znam tylko ten, że od dawna zależy im na uzależnieniu grubego od swojego kochanka ćpuna, przez co póśrednio jakoś mimo wszystko mają wpływ na grubego i niezachwianą pozycję ćpuna w belwederze. Usuwanie filmów to zmniejszanie ilości wyświetleń reklam i mniejsza wypłata od jutuby. Jedyne co przychodzi mi do głowy to taki motyw tych lateksowych zbrodniarzy kulturowych.
@kortykanosa: Akurat pewnie wbrew większości w to ci wierzę bo i pati potwierdził że dostępu już nie masz do tego konta (o ile to też prawda a jak nie to też na niego spada podejrzenie) ale tajemnica wciąż nierozwikłana i równie dobrze mógł to zrobić ktoś współpracujący... albo jednak wrószka zembóżka z ksienrzyca.
@wojciet: Widmo sądowego zamknięcia przechyla się na stronę grubego bo wkrótce będzie nowy atak kwasicy ketonowej (może nie tylko) i świadczy to coraz dobitniej za tym, ze upośledzenie umysłowe uniemożliwia mu zajęcie się sobą i doprowadza się do stanów zagrożenia życia. Jak nie ogarną jakiejś pielęgniarki środowiskowej czy realnie nie zacznie się leczyć to jednak pierwszy zmieni miejsce zamieszkania na razie na pośredni adres z którego członkowie jego rodziny dość szybko
@Zachodniopomorzanin: A co ma do rzeczy jego zdanie. Redaktorzy ogłosili, ze on nie ma dostępu żadnego już do konta konona. Po tym dopiero zniknęły ostatnie filmy, więc nie wyklucza to niczego ale odpowiedzialność w tym momencie wisi na nowych redaktorach, którzy OGŁOSILI PRZEJĘCIE DOSTĘPU DO KANAŁU I WYŁĄCZNOŚĆ.. W takim razie powinni to przynajmniej zweryfikować, sprawdzić. Ja się pytam jaki problem to sprawdzić? A jak nie sprawdzają to przecież wina jednoznacznie