Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: dobrze podejrzeć zestawienie 4 opcji graficznych, w tym samym miejscu w grze i z podziałem ekranu „na cztery”. Autor filmu zaznacza, że to co jest oczywiste w przypadku innych gier, niekoniecznie sprawdza się w RDR2.
@jaromaz ustawiłem sobie wszytko jak w obu częściach filmiku, odpaliłem benchmark z gry i widzę że średnia liczba klatek to 59.9, czyli sie w sumie zgadza z tym co pokazywał mi też licznik fpsów który sobie mam włączony.(mam monitor 60hz więc 60 klatek to max) Spoko całkiem. Wiesz na ile ten benchmark jest miarodajny? Słyszałem że w jakimś miasteczku są spadki fps a dzisiaj to dopiero mój pierwszy dzień z grą.
@thewickerman88: w Saint Denis spadki nie są tak duże, jak się spodziewałem (po jego wielkości i jakości :) Jeżeli masz 60 fps, to będziesz miał i tak powyżej 50. Ta gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana - po prostu maksymalne ustawienia to już niewielka różnica w jakości, a udźwigną je standardowo wyposażone komputery dopiero za 2-3 lata. Dzięki temu zabiegowi znacznie wydłużyło się życie produktu.
@jaromaz: no na razie jest mega ok, zobaczymy jak dojadę do tego słynnego Saint Denis. Wczoraj grałem chyba z 6 godzin, ani jednej ścinki czy zwolnienia gry w tym czasie, żadnych nawet najmniejszych problemów. Nawet trochę podniosłem niektóre ustawienia (odległość renderowania obiektów, jakość oświetlenia) bo wszystko działa stabilnie.
Widziałem wpisy ludzi którym ciągle coś nie działa, sam grę mam od wczoraj i na razie jestem mega zadowolony.