Wpis z mikrobloga

779 - 1 = 778

Tytuł: Brzydki, zły i szczery
Autor: Adam Ostrowski
Gatunek: biografia
★★★★

Pierwszy raz O.S.T.R-ego usłyszałem w słynnej kompilacji filmików jednej z czołowych postaci pierwszej dekady polskiego internetu, czyli Pistona. Był to utwór Kochana Polsko i spodobał mi się na tyle, abym zapoznał się z resztą jego twórczości. Fanem nie zostałem, ale kilka kawałków wpadło mi w ucho. Zobaczyłem przy okazji parę wywiadów z Adamem i w sumie wydał mi się całkiem interesującym człowiekiem. Kiedy dowiedziałem się, że niedawno wydał swoją autobiografię to uznałem że jest to ciekawa pozycja która dobrze się sprawdzi jako rozrywkowe czytadło. No i takim w istocie tworem jest Brzydki, zły, szczery, jedyne czego mi w nim brakowało to dwa przymiotniki w nazwie - Brzydki, zły, szczery, chamski i nudny wydaje mi się być kompletnym tytułem (tak - wiem że to nawiązanie do Leone). Miałem O.S.T.R-ego za inteligentnego i rozsądnego typa, a tak naprawdę to nużący patus. Po lekturze tego "dzieła" jego postać idealnie wpasowuje mi się w kloaczny filmiku menela z Mazur pod którego podłożono jego utwór.

Omijać szerokim łukiem, książka wydana tylko po by spieniężyć łabędzi śpiew pociesznego skrzypka z Bałut.
#bookmeter #rap #ostr #ksiazki
Pobierz MartinMartinez - 779 - 1 = 778

Tytuł: Brzydki, zły i szczery
Autor: Adam Ostrowsk...
źródło: comment_bWZDLlE4yMScAwn0qK22pbRpeFsLCqNl.jpg
  • 5
@MartinMartinez: zgadzam się w 100 procentach. Ciężko się czyta, to bardziej zlepek małointeresujących historyjek, które się akurat Ostremu przypomniały niż jakaś opowieść o życiu lub muzyce. Żadnej głębi, głównie o tym, że: kiedyś za młodu to się jarało, Panie, szło na imprezę i cośtam się działało z ziomkami, a teraz to już się nie jara i ziomków też jakby mniej.