Wpis z mikrobloga

  • 26
@Lilac: Zrobię, jeśli mi się uda go uruchomić. Pamiętam, że coś spieprzyłem jak mu wgrywałem customowy soft, zobaczę czy się da to cofnąć xD

Zdjęcia jak na tamte czasy robił mega. Mam dużo zdjęć nim zrobionych, bo wykorzystywałem go jako normalny aparat na wakacjach itd. W ciemności robił bardzo dobre jak na tamte czasy, bo miał prawdziwą lampę błyskową, a nie diodę jak chyba wszystkie inne telefony. Do dziś nie rozumiem,
  • 1040
@LezliNilsen

Drogi xD oj synku synku. Ten telefonik już był w czasach kiedy każdy dzieciak latał ze smartfonem.


Ale bzdury gadasz. Tel telefon wyszedł w 2006 roku. Pierwszy iPhone rok później i był luksusem, zanim każdy dzieciak biegał ze smartfonem, szczególnie w Polsce, minęło jeszcze sporo czasu.

I tak, był wtedy jednym z najdroższych telefonów. Droższe były jakieś wynalazki biznesowe, symbiany itd., ale to była nisza. K800i w tamtych czasach to był
@jamtojest2: ale to były emocje, kiedy technologia faktycznie stała się dostępna i była na wyciągnięcie ręki (albo mały kredycik xD). Nie mówię tu o czymś takim jak zmiana z aparatu 480p na 204324320p w najnowszym iPhone, a o tym, że człowiek z telefonu na tarczę zamocowanego w dużym pokoju dostał trochę swobody, a nawet i ciekawostek i rozrywki. To było jak podróż na Księżyc w tamtych czasach.
@jamtojest2

@LezliNilsen


>Drogi xD oj synku synku. Ten telefonik już był w czasach kiedy każdy dzieciak latał ze smartfonem.


Ale bzdury gadasz. Tel telefon wyszedł w 2006 roku. Pierwszy iPhone rok później i był luksusem, zanim każdy dzieciak biegał ze smartfonem, szczególnie w Polsce, minęło jeszcze sporo czasu.


I tak, był wtedy jednym z najdroższych telefonów. Droższe były jakieś wynalazki biznesowe, symbiany itd., ale to była nisza. K800i w tamtych czasach to
  • 90
@LezliNilsen: O czym Ty mówisz? xD Jasne że dzieciaki biegały z telefonami, ale popularne były zupełnie inne modele, dużo niższe. Pamiętam jak brałem tego K800i, był na samym końcu cennika SE.

I napisałeś, że dzieciaki miały SMARTFONY. Otóż w 2006 roku nie miały. Erę smartfonów na dobre zaczął iPhone i wczesne androidy, a to było ok. 2 lata po premierze K800i. Sam po nim planowałem inny model SE z klawiaturą, ale
@jamtojest2 To chyba jest kwestia degradacji gumowanego plastiku po latach.

Też miałem (w sumie dalej gdzieś w szufladzie leży) K800i, udało mi się go po paru latach odpalić, ale niestety już połowa klawiszy nie działała. Z tym gumowanym plastikiem podobnie, cały tył się klei.
  • 0
@GladysDelKarmen: Właśnie wygrywając customowy soft sobie go uwaliłem xD Wrzuciłem zajebiste animowane menu i działało super, ale potem przywróciłem ustawienia fabryczne bez wgrania ori plików... no i nie za dużo się wyświetlało xD

@Kremufka2137: Wtyczka siedziała dobrze, ale styki się bardzo brudziły/śniedziały i bez przerwy je czyściłem xD