Wpis z mikrobloga

@jamtojest2 Miałem po nim jego następcę z pełną klawiaturą. Później Omnię. Na tamte czasy były rewolucyjne. Coś jak dzisiejsze urządzenia, ale miały jedną wadę… Windows CE. Jakbyś na smartfonie miał Windowsa XP. Niemniej cieszył zajebistością którą dziś mamy w standardzie.
@jamtojest2: może u mnie jakoś odwrotnie rozwija się majętność, ale miałem K800i w okresie jego świetności, i miałem iPhone'a jak jailbreak i cydia dopiero raczkowały. Wtedy minimalna pensja była grubo poniżej tysiąca złotych, a średnia trzech.
Zdecydowanie mniejszy wydatek był to wtedy, niż obecne topowe smartfony, obojętnie czy iPhone czy składany oled samsunga.
@jamtojest2 Tego Asusa praktycznie nie dało się obsługiwać palcem. Miał rysik chowany w obudowie. Rzeczywiście Apple pchnęło ten segment do przodu. iOS vs Win CE to też przepaść jeśli chodzi o responsywność. Niemniej jak zwykle nic nie wymyślili, tylko dopracowali z powodzeniem istniejące rozwiązania.
@jamtojest2: pomyślcie sobie, że kiedyś każdy miał ten dzień, że odkładał stary telefon, brał smartfona i nie wiedział że już nigdy nie będzie używał takiego starego typu.

To tak jak widzisz jakąś osobę, rozmawiasz z nią i nie jesteś świadomy, że już jej nigdy w życiu nie spotkasz. Bo nie zobaczycie się przez kolejne 40 lat i w końcu ona umrze albo ty. Wydaje ci się, że pewnie jeszcze kiedyś będziesz