Wpis z mikrobloga

@jamtojest2 producenci to cwele i dawali tą gume doskonale zdając sobie sprawę z tego że za kilka lat zacznie się kleić i schodzić, ten kto zbiera retro złom doskonale o tym wie, na to samo też na pewno cierpiał w880i i zapewne kilka innych modeli, jedyna metoda żeby coś z tym zrobić to mechanicznie zdrapać :/ kupa roboty i różny efekt końcowy
roducenci to cwele i dawali tą gume doskonale zdając sobie sprawę z tego że za kilka lat zacznie się kleić i schodzić


@daidek88: wtedy postęp w telefonach tak zap*erdalał, że raczej nikt nie zakładał używanie takiej słuchawki dłużej niż kilka lat

zresztą to chyba była taka mądrość etapu, bo w automotive też używano takich gumowatych materiałów w tamtym czasie, co dzisiaj wygląda okropnie i się lepi, patrz na VAGi z tamtego
  • 1
@Prawilny_Czykierek: Ooo, chyba tego planowałem kupić po K800i. Pamiętam że te dwie litery na klawisz były reklamowane jako rewolucyjne xD No, ale potem napaliłem się na Omnię z Windows Mobile. Możliwości faktycznie miała super, m.in. wykorzystywałem jako GPS w aucie (a klasyczne nawigacje były wtedy wciąż fajnym bajerem), ale obsługa była przeokrutna, UI skandaliczny, nie dało się z tego korzystać xD
@jamtojest2: Mam go nadal w pudełku. Dorwałem bodajże w 2006/07 roku głównie ze względu na aparat, bo będąc na studiach potrzebowałem dobrego sprzętu do dokumentacji wykładów, notatek i wszelkiej maści informacji. Naprawde dobry telefon - pięknie trzymał się w ręce, świetna osłonka na aparat, czaderskie gierki i możliwość wgrywania własnych apek. Jedna z takich niewiadomego pochodzenia apek mi go na stałe scrashowała i do dzisiaj noszę się z nadzieją, że zaniosę