Wpis z mikrobloga

@xanno: Bo jeszcze nie zreformowałeś rządu. To jest możliwe dopiero gdy sąsiadujesz z cywilizacją europejską, masz od tego przysick w okienku z reformami religijnymi, na dole. A Feudalizm i Renesans masz prawie na pewno "Present" a nie "Embraced", więc zmarnowałeś punkciory na devowanie.
@xanno: No to wydymałeś mechanikę gry, ale pierwsza część mojego komentarza dalej działa, reformując rząd kopiujesz ten ustrój co ma twój sąsiad. Potrzebujesz europejczyków za sąsiadów. Plus wydymanie mechaniki powoduje, że niewykluczone, że cała mechanika nahuatl się zesrała i nie będzie działać jak trzeba. Ale to nigdy nic nie wiadomo ¯_(ツ)_/¯
@Ks_Robag: reformy religijne przeprowadzone, jak i również ten przycisk na dole wciśnięty. Odziedziczyłem tribe które nie jest prymitywne, mogę też zrobić na kingdom anektując ten kraj animistyczny i wypuszczając go jako wasala ale chciałem zostać hordą ()
@Cauchemar7: no i to się właśnie stało dałem knowledge sharing chichimace, jak miała już feudalizm ja mogłem kliknąć przycisk z reformą religi i odziedziczyłem tribe
@xanno: o kurła, ale nachrzanione XD. To w amerykach chyba się nie uda, tam wszystkie plemiona duże i małe mają ten specjalny ustrój który się reformuje od europejczyków i nie należy do kategorii "Tribal", musiałbyś jakoś dotrzeć albo na filipiny albo do afryki,ale przed reformą to chyba nie jest możliwe. Wg. mnie niewykonalne. Ale może czegoś nie wiem ¯_(ツ)_/¯