Wpis z mikrobloga

Widzę na wykopie że trwa festiwal #!$%@? w postaci bezkrytycznego wychwalania policji bo he he zabijają kibolskie zwierzęta. Szkoda że większość z wykopków w życiu nie miała styczności z prewencją . To co czasami policja #!$%@? woła o pomstę do nieba a ze staniem na straży prawa to niekoniecznie ma coś wspólnego. Ćwierćmózgów w białych kaskach rożni to od kiboli że mają przyzwolenie władz i społeczeństwa na wszystko by jak najbardziej uprzykrzać kibicom życie. Co by się nie stało to kibic jest winny a policjant usprawiedliwiany. Wybierzcie się parę razy na wyjazd swojego klubu i sami zobaczcie, ja byłem i na tego podstawie to piszę. #mirkohooligans #konin #kibole
  • 86
@zbyszko17: miałem z prewencyjnymi do czynienia i co nigdy mnie nie pobili ani nie prubowali stuknąć a max to trzepanie kieszeni i dziękuje do widzenia życze miłego wieczoru i tyle max to dostałem mandat za picie w miejscu publicznym w krzakach gdzie byłem ja i kumpel i zawsze się to kończyło bez wojny gangów i #!$%@?ć policje tylko grzecznie przyjęliśmy mandaty i tyle( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BaronUngern: @zbyszko17: No i tak i nie. Sam jeżdżę na wyjazdy i po części masz racje, oni prowokują, wyzywają i traktują każdego z pogardą, ale my też święci nie jesteśmy, odpalamy piro na peronie, chłopaki rzucają petardami, ubliżają policjantom, #!$%@? mnie taka hipokryzja w naszym kibicowskim świecie. Jeździsz na mecze, bluzgasz, jesteś częścią tej kultury to licz się z tym, że oni nas głaskać po głowach nie będą
@zbyszko17: lol, typowy wyjazd:
- achtungi i race na dworcu
- Siwy i Łysy się spóźnią dawaj he he awaryjny zaciong Walduś
- "Zawsze i wszędzie..."
- "Białe kaski! Robią laski!"
- [sklep po drodze w wypadku jazdy autokarem] he he chłopaki dawajcie na promocje - i kurtki/kieszenie pełne fantów
- przyjazd "Jesteśmy #!$%@? wie gdzie! dobrze bawimy się! ajejaoooo!"
- służby nie chcą wpuścić osób w stanie agonalnego upojenia alkoholowego/bez
@zbyszko17: kibiców i normalnych obywateli nie tykają. A kiboli bardzo dobrze, że leją. Dla zasady mogliby palce przetrącić to by się może skończyło #!$%@? na stadionach i pod nimi.

Też miałem kontakt z policją na trzeźwo i po pijaku i nikt nawet nie burknął na mnie. Dajesz dowód, powód okazji bycia nietrzeźwym i cześć. A jak ktoś zaczyna uciekać, drzeć ryja to sorry. Też bym kontrolnie w czoło z pałki jebnął.
Widzę na wykopie że trwa festiwal #!$%@? w postaci bezkrytycznego wychwalania policji bo he he zabijają kibolskie zwierzęta. Szkoda że większość z wykopków w życiu nie miała styczności z prewencją .


@zbyszko17: Przecież to nie prewencja zabiła kibola tylko policjanci z patrolu dilera narkotyków.

Zresztą @shinX już cię pięknie wyjaśnił, nic dodać. nic ująć.
@shinX typowy wyjazd ale po stronie policjantów :
- jechanie 30km/h żeby czasem kibice nie zdążyli na mecz
- zamykanie wszystkich stacji benzynowych po drodze żeby czasem kibice niczego nie kupił albo nie poszedł nikt do WC
- ktoś poszedł się wylać w lesie ? ŁOOOO #!$%@? 200zł mandatu
- no dobra jesteśmy już blisko ale chuuuj tam zatrzymujemy z jakiegoś śmiesznego powodu całą wycieczkę niech się koszą xD
- no dobra
@zbyszko17:
Nie jestem kibicem ale zauważyłem podobne zjawisko. Na wykopie jest mnóstwo policjantów i jeszcze więcej miłośników policji. Ciężko powiedzieć czym jest to spowodowane. Może to dzieciaki, które mają jeszcze idealistyczną wizję świata: coś się dzieje – dzwoń na 997 pan policjant przyjedzie i pomoże, policja walczy ze złem, więc na pewno ci, którzy są przez nich bici, torturowani czy okaleczani na to zasługują. Sam tak myślałem, mając naście lat, a
@zbyszko17:
1) xD no jak mati zaciągnął awaryjny i był wyjazd opóźniony o godzinę to jest spóźnienie, ale wina policji, prowokowała!
2) Stacje się często same zamykają bez pomocy policji, bo wiedzą że kibicowska swołocz wyniesie połowę towaru w kurtkach, a kibel #!$%@?. Przykład mi najbliższy - Orlen na Grabiszyńskiej we Wrocławiu, jak Śląsk jeszcze grał na Oporowskiej. Nawet jak był mecz bez udziału gości to się zamykali, bo po #!$%@?
@Portowiec:

[policjanci] prowokują i traktują każdego z pogardą,


@Portowiec: Zgodzę się, że w środowisku kibicowskim znaczna część przedstawicieli to nie są aniołki i skala patologii jest bardzo duża, pewnie porównywalnie duża jak w policji. Takie jest moje wyobrażenie na temat kibiców, bo ich nie znam. Ale policja odnosi się z pogardą dosłownie do każdego obywatela. Podczas większości rutynowych kontroli, które przeszedłem policjanci próbowali, bardziej lub mniej mnie prowokować. Większość policjantów
@r4do5: bo sporo jest tu normalnych ludzi, którzy nie wchodzą jakimś cudem w kontakt z policją, bo nie mają takiej potrzeby. Sam nie raz byłem spisywany, trzepany itd., ale nigdy nie miałem jakieś negatywnej sytuacji, nie licząc, że policjant twierdził, że kumpel kłamie, co do imienia, ale po prostu nie umiał przez radio przeliterować xd
Normalni ludzie pracują całymi dniami, lub mają pasje i nie mają przez to problemów. Patologia zawsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BaronUngern kibicami jeżdżącymi na wyjazdy jest cały przekrój społeczeństwa ale oczywiście wszyscy kibice to kryminaliści i gangsterzy

@zbyszko17: mało tego, wśród tych kibiców są też policjanci (znam osobiscie) ale wykopowe spierdoxy już wydały wyrok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@shinX: a ty to widzę masz jakieś doświadczenia z zaciąganiem tego ręcznego. Opowiesz? Nikt ci nie zaciągnie hamulca bo stowarzyszenie kibica które organizuje wyjazd dostałoby grubą karę od pkp, to samo za zniszczenia pociągu a osoba która to zrobiła nigdy wiecej nie pojechałaby na wyjazd.
Już się zleciała „kumateria” a wraz z nimi ludzie którzy na wyjeździe nie byli.
Czasy gdy zaciągało się „łapę” już dawno minęły. Czytam tutaj o jakichś meczetach i nożach wnoszonych na stadion XD XD XD
Piro ? Zakazane w Polsce bez żadnych konkretnych powodów/przyczyn.
Zadymy ? Kiedy były jakieś wtargnięcia ?
Spójrzcie sobie na zachodnie stadiony gdzie PONOĆ już sobie „poradzili”.
Masa opinii wzięta z TVN i Wyborczej.

Jesteśmy zawsze tam !
@vin42: Spodziewasz się po autorze takich wpisów jakiejś logiki? Już #!$%@?ąc od heheszkowego języka jakim się posługuje myśląc, że dodaje sobie w ten sposób argumentów. To jest typ człowieka a`la dziewczyna z moich studiów kilka lat temu: ktoś pomazał farbą pomnik Piłsudskiego - "to byli kibole bo kibole wszędzie smarują farbą!". Szkoda wchodzić w polemikę z nołnejmami, którzy myślą, że grafomańskie stękania wznoszą ich na wyższy poziom w społecznej drabinie.
Wybierzcie się parę razy na wyjazd swojego klubu i sami zobaczcie


@zbyszko17: No ja bylem pare razy. I to na prawdziwych meczach, bo stac mnie na obejrzenie Manchesteru, a nie jakiegos Zaglebia Gowno. Widzialem mnostwo ochroniarzy i policji, ktory pilnowali porzadku, a na stadionach nie bylo akurat zadnych zamieszek. Jak jestes kibolskim smieciem i jedynym twoim celem jest odpalenie racy pomimo wielkiego napisu 'nie odpalac rac', to zaslugujesz na to zeby
w życiu nie miała styczności z prewencją


@zbyszko17: Miałem, ostatni raz z 6 lat temu. Dostałem mandat 20 zł za picie w miejscu publicznym. Panowie byli bardzo kulturalni, i nie było jakiejkolwiek wrogości z ich strony.

Miałem też kontakt z kibolami. W miejscowości gdzie mieszkałem, na czas ich przejazdu zamykany był sklep bo kradli ile się dało. Moja babcia prawie dostała w głowę butelką wyrzuconą z okna autobusu, gdy zoo z
Uwaga, mogę Cię zmartwić - na wyspach tez odpalają pirotechnikę :)


@nordsjelland: Oho, pierwszy retard z argumentem "A TAM TEZ SOM RACE". To raczej ja cię muszę zmartwić - jak dla mnie to powinni strzelać do wszystkich kiboli, niezależnie jaki to kraj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zbyszko17: @shinX: byłem na wyjazdach lata temu i potwierdzam, że prowokują tylko młodzi, gniewni, nastoletni kibice. Policja robi co musi, nigdy sama nie zaczyna. Zdarza się, że służby przeginają, czego szczerze nienawidzę, ale... to też są ludzie. Jakby was lżono przez kilkadziesiąt minut/kilka godzin, to można zrozumieć, że nerwy puszczają, choć oczywiście nie powinny. #!$%@? infrastruktury, a później "zostaw kibica" to kolejna żenada.

"Promocje" muszę szerzej skomentować, bo nawet mając
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ćwierćmózgów w białych kaskach rożni to od kiboli że mają przyzwolenie władz


@zbyszko17: ładne samozaoranie

czyli kibice to też ćwierćmózgi xD

zapomniałeś dodać że chodzi o debili oglądających piłkę kopaną

bo na innych sportach nikogo policja nie pałuje a na halę wchodzą kulturalnie

dzban xD

@TwojStaryToKorniszon: skoro tak uważasz że na innych dyscyplinach jest tak spokojnie to jeszcze niewiele w życiu widziałeś dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°