Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak poznaję gdzieś nową dziewczynę i widzę, że próbuje wybadać ile zarabiam (standardowe pytania w stylu "no to czym się zajmujesz?") to lubię im zrobić mindfuck podając jakiś zawód o którym normalny człowiek nie ma pojęcia ile zarabia. Np. mówię "jestem rzeźbiarzem" albo "uczestniczę w wystawach psów". I ona teraz nie wie czy jestem biedującym artystą czy gościem znanym w środowisku, który bierze po 100 tys. za rzeźbę, bo kto się kuźwa dzisiaj interesuje rzeźbiarstwem albo wystawami psów rasowych? A spytać wprost "ile zarabiasz?" nie spyta, bo wie, że od razu wyjdzie na głupią materialistyczną sukę. Którą jest.
Uwielbiam patrzeć jak się te bezmózgie Anetki zżymają i gimnastykują lingwistycznie.
#rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś jeden typ mi powiedział ze zajmuje się rzeźba to kulturalnie go spytałam jaki styl go #!$%@?, czy lubi twórczość Umberto Boccioniego, jaka epokę uważa za najważniejsza w rozwoju sztuki, to typ odpowiedział, ze tak na prawdę to nie interesuje go rzeźba i pracuje tylko na ubojni ( ͡° ʖ̯ ͡°) a ja już miałam nadzieje, ze trafiłam na gościa, który ma w sobie odrobine kreatywności,
@AnonimoweMirkoWyznania: Czym się zajmujesz to najnormalniejsze pytanie na świecie jak sie poznaje kogoś nowego ale ty dorobiłeś sobie do tego jakąś ideologie, że na pewno jak jakaś dziewczyna zadaje te pytanie to chce wybadać ile zarabiasz bo dla niej kasa najwazniejsza XD.
Przecież jak poznajesz kogoś nowego to normalne, ze ta osoba chce wiedzieć co ty robisz w zyciu a tak poza tym to zadając pytanie czym się zajmujesz można np.
To pytanie jest ważne bo często zawód definiuje twój charakter i można dużo o kimś z samego zawodu wywnioskować.


@szynszyla2018: Często są to niestety wnioski oparte o stereotypy, podobnie jak z narodowością za granicą.
@Lipwig: gowno prawda. Bo to pytanie nie o to kim jestes teraz tylko ogolnie co robisz ze soba w zyciu.
Problem z tym pytaniem maja tylko leniwe glupie #!$%@? ktore nie byly i nigdy nie beda kims, chocby murarzem na budowie.
Bo zaimponowac drugiej osbobie mozna nawet bedac smieciarzem, zwlaszcza takim ktory chce kupic wlasna smieciarkie a z tylu glowy ma plan jak przejac cale przedsiebiorstwo