Wpis z mikrobloga

chce ci sie przeglądać czyjś profil byle dało sie do czegos przyczepić


@lastro: Kiedy pluje się do mnie jakaś kuracyjka to lubię sobie sprawdzić jego wpisy żeby potwierdzić stereotyp. Do tej pory nie było jakoś zaskoczenia - z reguły jakiś spermiarz/fan chińskich bajek/koneser patostreamów. XD

PS, musiał cię nieźle dotknąć to co napisałem, że po ponad 40 minutach wróciłeś i dopisałeś jeszcze jeden komentarz z tłumaczeniem się.
mozesz prosze naposac czym zasłużył? Wiem, że obecnością penisa, w sumie to retoryczne pytanie. Wykopki nie przegladały nawet pozostalych kandydatów, bardzo to widac po komentarzach.


@Ohjeny: Jesteś jedną z tych lasek z konkursu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak w sumie to jeśli przeczytałaś komentarze pod jego fotką to tam ludzie napisali czym sobie zasłużył - pewnością siebie, ubiorem. W porównaniu z nim pozostałe kandydatki wyglądały blado i
@lastro: To, że jesteś sfrustrowanym typem, który obsrał się z powodu temu, że jakiś ziomek z Krosna wygrał dzięki wykopkom konkurs oraz obraża użytkowników portalu nazywając idiotami mimo tego, że jest spermiarzem pytającym się na Wykopie co pisać do dziewczyny. XD
nie ukrywał, że glosujecie na niego bo to facet.


@Ohjeny: Hola hola, jakie WY? Ja na niego nie głosowałem (ani na żadną z jego kontrkandydatek, żeby było jasne). To raz. A po drugie, to przestań być seksistą i zarzucać komuś, że głosował na kogoś ze względu na płeć. To jest obrzydliwe.