Wpis z mikrobloga

#drukarki
Szukam drukarki na studia.

Ostatnio z domowa drukarka mialem stycznosc 10 lat temu. Nie wiem co teraz dobre, poleccie co.

Na allegro widze na przyklad:
- HP INC DESKJET 2620 - 129pln z 2 wkladami w komplecie
Jak sie skoncza to proponowane wklady HP 304 kosztuja ok 45pln czarny i 45pln 3kolorowy - to normalna cena?
  • 13
@Norskee: @dafto: @waciak:
Widze dwie ciekawe:
- Samsung SL-M2026W z NFC i WIFI (toner startowy na 500 stron). Toner zamiennik na 1800 stron jest za 50pln
- HP LaserJet PRO M15w W2G51A (toner startowy na 500 storn). Toner zamiennik na 1000 stron 57 pln).

Te drukarki to nie jakich najtanszy chłam ?
Poleasingowe odpadaja, to nie dla mnie drukarka, wole nowa niz wkopac sie w uzywke z jakas wada
@peele: kupujesz poleasingowa z rokiem gwarancji i niczym sie nie martwisz, sa rozbierane prawie do 0 i skladane. Sam kupilem w 2012 laserjeta poleasingowego i dziala do tej pory bez problemu zadnego. Przezyla cale studia i teraz drukuje cos raz w miesiacu. Atramentowa juz by sie dawno zakleila - zreszta poprzednia atramentowa sie zakleila i zostal przycisk do papieru

A do tego poleasingowe mozesz trafic takie co sa dostosowane do dosypywania
Polecam drukarkę laserową monochromatyczną. Dla studentów i uczniów to najlepsza opcja. Tania w zakupie i tania w eksploatacji jest Drukarka HP LaserJet Pro M102 W. Toleruje zamienniki tonerów. W moim sklepie zamiennik tonera kosztuje 139,99 zł. Wydajność takiego tonera to ok. 1600 stron druku.
@drtusz w jakiej cenie masz zamienniki tonera dla m15w? Z tego co widzę to... 149pln. Rzeczywiście droga w porównaniu z innymi zamiennikami które widzę za 45-50pln.
Na co jeszcze patrzeć w sprawie kosztów eksploatacji drukarki laserowej?
@peele tonery za 45-50 pln, nie wiem jakiej są jakości ale domyślam się, ze nie są to tonery, które pracują długo i dobrze. Najważniejsze w kosztach eksploatacji, to wydajność, na ile stron wydruku starcza jeden toner. No i na sklep, który to sprzedaje, jakie ma opinie, bo na rynku jest mnóstwo zamienników, które mają niską cenę ale są słabej jakości.