Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maxriv: a po co to robisz? Przecież Windows na takim laptopie będzie w zasadzie nieużywalny. Pomijam już sprawy związane z np. innym układem klawiatury.
@Willy666: Samsung Series 3 Chromebook XE303C12 juz sprawdzilem nie ma procesora intela tylko Samsung Exynos 5250

wiesz do 250zl sa same shitowe laptopy wiec ten byl calkiem niezly jesli chodzi o mobilnosc i baterie
a po co to robisz? Przecież Windows na takim laptopie będzie w zasadzie nieużywalny. Pomijam już sprawy związane z np. innym układem klawiatury.


@Willy666: Współczesne chromebooki 4-5 letnie idzie wyrwać za 150 zł i całkiem znośnie to działa. Jak sprawdzałem to są bardziej responsywne niż np lapki na i5 pierwszej i drugiej gen.

Porównaj do tego co OP chciał wcześniej kupić:
https://www.wykop.pl/wpis/45582347/szukam-taniego-laptopa-ktory-wziac-ten-samsung-czy/
znośnie działa, ale na Chrome OS a nie Windowsie.


@Willy666: Na 4-8 GB ramu i 4-rdzeniowym celeronie odpowiadającemu prockowi 4 gen icore? To chodzi bardzo dobrze do przeglądania neta, YT, excela czy innych pierdół. Procek nie jest jakiś super ale nie utyka na js'ie a GPU nadrabia dużo rzeczy. Jedyne co jest takie sobie to brak sprzętowego AES. Po za tym jak pisałem - pod względem responsywności przebija icore I i
ale op takiego nie kupił. A ja o tym pisałem.


@Willy666: A nieprawda, na początku pisałeś:

a po co to robisz? Przecież Windows na takim laptopie będzie w zasadzie nieużywalny.


Nawet nie wiedząc o jaki model laptopa chodzi. Więc ci odpisuję, że na rynku jest dużo bardzo tanich chromebooków (często w dwóch wersjach: faktycznych chromebooków i tych samych ale z inną klawiaturą sprzedawanych już z windowsem), które dają świetnie sobie radę