Wpis z mikrobloga

@wqon: Gdzie Ci PiS rozkradł Polske? Wskaż mi te dowody, bo ja na razie widze, ze ciągle pojawiają sie nowe inwestycje i ludzie otwierają biznesy, a za PO co bylo? Sprzedaż polskich firm, masowa emigracja za rządow platformersow, doskonale pamiętam jak w 2008 było #!$%@? na rynku pracy i sporo rodaków #!$%@? wtedy do UK na zmywak, wieczne afery amber gold, afera VAT, afera stoczniowa itd tego w #!$%@? było i
@Vinizius: XD lotos nie został sprzedany, to PO chciało kacapom sprzedać tą marke. Oglądaj sobie dalej TVN to zaczniesz gówno spod siebie jeść, najniższa dzietność to właśnie przez PO i przez tą masową emigracje, gdyby Ci ludzie nie wyemigrowali, to dzietność byłaby dodatnia. Dodam tylko, ze dzięki programowi 500+ (a aktualnie 800+) w latach 2015-2017 poprawiła się dzietność, później zaczęła znowu spadac wlaśnie od tego momentu kiedy opozycja z PO naczele
jak widzę zielonkę to od razu wiem że wpadło 30 gr. za wpis. z trollami się nie dyskutuje


@RuchaczSpychacz: należy takie konta zapisywać, pisowska farma trolli zakłada konta na wypoku żeby przed wyborami były już pomarańczowe (wiadomo, że zielonek nikt tnie słucha). A im bliżej do wyborów będzie grzana narracja - Pis jest zajebisty. Pamiętacie narrację z "bólem" przed wyborami? Co on zrobił w sumie takiego złego oprócz tego, że jego
@Zielonykwiryta: To napisze wprost, bez pisania głupot, wierzenie politykom i przymykanie oczu na okradanie jawnie narodu, w białym dzień i to dodatkowo tak bezczelnie, świadczy o pana naiwności, popis to złodzieje i zdrajcy, mają gdzieś nas los, chodzi im o utrzymanie się u władzy za wszelką cenę ale propaganda widocznie działa, skoro są ci co ich bronią.