Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
Winkpark. Wymiana miejsc parkingowych. Nie no słabo. Może to i działa, idea szczytna w ramach działania społecznego, ale odsprzedaż publicznego miejsca parkingowego? Które jeszcze będzie przetrzymywane? O nie. To mnie się nie podoba i nic nie usprawni. Haftu na to. Ja #!$%@? do czego doszło ( ͡° ʖ̯ ͡°) To w ogóle jest legalne? Już wolę panu żulowi dać piątka za znalezienie miejsca.

#krakow #wroclaw #warszawa #poznan
Pobierz Profil_Internetowy - Winkpark. Wymiana miejsc parkingowych. Nie no słabo. Może to i d...
źródło: comment_1QQP1MNvfSbKxxewTJ2XTvPYAMeQHepK.jpg
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@Profil_Internetowy: trochę to dziwne. jak rozumiem ktoś czeka bez sensu, uniemożliwiając zaparkowanie osobie, która jest na miejscu, by zaparkować mogła osoba dopiero jadąca na miejsce? choć w tym czasie (czasie dojazdu tej innej osoby na miejsce) być może zwolni się dodatkowe ileś miejsc (i cześć zajmie...)

przecież to jest tak naprawdę kontr-efektywne. dla mnie to samo co szeryfowanie na drodze prawie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@secret_passenger: nie. Źle zrozumiałeś. Pewnie dlatego że nie widziałeś reklamy na YT. Wytłumaczę Ci. To wygląda tak, że wsiadasz do auta, klikasz, że możesz poczekać minutę na kogoś, dajesz cenę milion cebulionów i za chwilę jest na twoje miejsce pani Krysia, cyk cyk przez polecanego revoluta i nie wracasz już do pracy bo masz miliona od Krysi. Tak to działa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°