Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zwróciłem mojej kobiecie, która mieszka w mieszkaniu które spłacam, że mogłaby też coś do tego mieszkania kupić, jakiś dywan czy lampę zwłaszcza że dobrze zarabia, a mi nie jest lekko spłacać kredyt i jeszcze wyposażać samemu mieszkanie w rzeczy które bądź co bądź się zużywają i psują. Ona zamiast się dorzucić stwierdziła że skoro ja uważam że ona pasożytuje na mnie (nic takiego nie powiedziałem) i zużywa kanapę itd. (???) to ona się wyprowadza i nei będzie mnie obciążać.

#zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zwróciłem mojej kobiecie, która mie...
źródło: comment_IvlDiCrtGSpqRo3iDJp3Igprc73467px.jpg

Kto ma rację?

  • Ty Mirku masz rację 86.4% (729)
  • Ona ma rację 13.6% (115)

Oddanych głosów: 844

  • 24
AnalnyMirek: jeśli mieszkanie jest twoje i w razie rozstania ona robi wypad, to nie widzę powodu dla którego miałaby ci kupować wyposażenie xDD może trochę przesadziła z fochem i wyprowadzką, ale generalnie ma rację. błąd z twojej strony, że pozwoliłeś jej mieszkać za darmo, trzeba było z nią normalnie podpisać umowę wynajmu i miałbyś trochę łatwiej z kredytem. niezbyt kumaty jesteś XD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @AnalnyMirek: Ona nie mieszka u mnie od paru miesięcy tylko zaraz będzie szedł 4. rok, chyba nie muszę pisać jaka jest trwałość sprzętów agd w dzisiejszych czasach, zaproponowałem jej żeby ona wzięła kredyt mieszkaniowy i to ja u niej będę mieszkał a ona będzie go spłacała i wyposażała mieszkanie i się nie zgodziła bo ją nie stać mimo że zarabia ok. 6000 netto xD

Ten komentarz został dodany przez