Wpis z mikrobloga

Tusk i kotłowania was załatwią jeszcze lepiej niż pis to zrobił, jeszcze nie zaczęli rządzić a już:
- Rozpętali aferę wiatrakową ( w końcu ktoś musi ratować niemieckiego siemensa)
- Złamali pierwsze obietnice wyborcze (hehe bo wiadomo że 60 tyś kwoty wolnej to tylko obietnica nie do spełnienia)
- KPO oznacza tylko tyle że będziemy płacić kilka kolejnych podatków za samnochody, ogrzewanie domów i mieszkań itp
- Uchwalenie SCT w Warszawie i Krakowie w skandalicznych okolicznościach rękoma polityków PO

Cieszycie się że lewactwo doszło do władzy bo szymek robi show w sejmie a zaraz będzie płacz jak nie będzie co do gara włożyć.
A tymczasem jedyna wolnościowa partia ma tylko 6% poparcia bo nie pozwala się skrobać julkom i jest przeciwna lgbt. Dajcie się polakom rządzić to sami się wykończą, ehh co za durny naród.

#bekazpisu #bekazpo #sejm #konfederacja #warszawa #bekazlewactwa #polityka
  • 33
  • Odpowiedz
@Viado: @jankes83 @Cubaza Mi się najbardziej podoba to że nowy rząd, że wszystkich możliwych rzeczy do naprawienia po pisowcach wziął się za jakąś ustawę wiatrakową z której teraz i tak się wycofują. Czy polska gospodarka jest w tak zajebistej kondycji, że nie ma ważniejszych rzeczy do zrobienia? Już nawet wycofanie zakazu handlu w niedziele przyniosłoby więcej pożytku zwykłym ludziom....
  • Odpowiedz
Tusk i kotłowania was załatwią jeszcze lepiej niż pis to zrobił


@Viado: Tak, tak, i jeszcze będziemy płakać za Jarkiem i Matim i prosić żeby wrócili. Narracja wałkowana od października xD
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: Czyli mówisz ze mając aktualnie najdroższy prąd w Europie, to nie jest najważniejsza rzecz w polskiej gospodarce?? Ten zakaz handlu też mam nadzieje że jak najszybciej zdejmą.
  • Odpowiedz
@Wasky: Skoro jest najważniejszą rzeczą to czemu się z niej wycofali?

Osobiście uważam, że wiatraki to #!$%@? wała i powinniśmy budować od #!$%@? atomówek, które zapewniają stabilność sieci czy jest wiatr czy nie ma, czy jest słońce czy nie.
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: A wiesz ile lat buduje się elektrownie atomową?? czy tak tylko piszesz byle pisać?? pis przez 8 lat nic nie wybudował, a tu trzeba działać szybko.

  • Odpowiedz
@Viado: w sumie to w polityce najgorsza opcja jest nie dosc ze wybieranie tych zlodzei to jeszcze nastepnych grup z coraz wiekszym przywilejem
nie uderzysz kobiety
nie uderzysz niepelnosprawnego
nie uderzysz muszyna

i w takim wypadku jesli jakas glupia ustawa przejdzie to wystarczy ze wyjdzie p0lka i powie ze przez pomylke zaglosowala bo jest "kobjetom, niepelnosprawna, czarnom" XD i ch pozamiatane, polactwo trze dupami z bolu ale przeciez kobity na taczce
  • Odpowiedz
bo nie pozwala się skrobać julkom i jest przeciwna lgbt. Dajcie się polakom rządzić to sami się wykończą, ehh co za durny naród.


@Viado: no to może niech się odwali od kobiet i lgbt i skupi się na tym co najważniejsze
  • Odpowiedz
@Viado: Fajnie, ale od nich się oczekuje że kaczka zostanie rozstrzelana a pinokio spalony w piecu. Jak to się dokona, dopiero wtedy można się przejmować co faktycznie obiecali. Ty sobie nie wyobrażaj że kogoś tu obchodzi cokolwiek innego niż zniszczenie pisowców
  • Odpowiedz
ale odniesiesz się do reszty prawda? PRAWDA?....XDDDD


@VrubeL: PRAWDA przygłupku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Złamali pierwsze obietnice wyborcze (hehe bo wiadomo że 60 tyś kwoty wolnej to tylko obietnica nie do spełnienia)


Już przed wyborami pisałem na wykopie, że to oczywiste, że KO (zresztą jak wszystkie inne partie) formułuje takie obietnice po to aby wygryźć przygłupi elektorat pisu. Mi to w żadnym stopniu nie przeszkadza.

KPO
  • Odpowiedz
to może najpierw powinni pushować budowę atomówek żeby się procesowało w tle?


@Chris_Karczynski: ja #!$%@? xD naprawdę musisz chyba mieć zerowe doświadczenie w pracy i zarządzaniu zespołem większym niż trójka ludzi

Ciekawostka: z 460 osobami + sztabem specjalistów i innych smrodziarzy, można robić nawet kilka rzeczy jednocześnie.
Nie wiem czy wiesz, ale 50, 80, 100, 200 stron ustawy nie pisze się na kolanie w dwa dni, a takie rzeczy jak atom
  • Odpowiedz