Wpis z mikrobloga

Cześć Mirko, dzień dobry w ten piękny poniedziałek! Dzisiaj 614 dzień odkąd rzuciłem pracę. #chwalesie Od tamtego czasu żyje sobie dość luźno, spełniam marzenia, dużo podróżuje. Parę dni temu przebieglem swój pierwszy półmaraton w Gruzji, (poniżej dwóch godzin!) siedzę sobie w Kazachstanie na lotnisku i czekam na samolot do Delhi w Indiach. Stamtąd śmigam do Nepalu żeby zrobić trekking na Everest base camp, potem chwila w Himalajach i lecę na Goa świętować świetny 2019rok, i największy reagge festiwal w Indiach 10 dni później. Czasami wrzucam coś na mirko, ale raczej jestem leniwy, ale w sumie - tak sobie myślałem że w wolnych chwilach jeżeli nie będzie nikogo w teahousach w drodze na Everest (bo zimą to pizga i podobno bardzo mało ludzi jest) to może się zmotywuje i spisze sobie jakieś podsumowanie ostatniego roku, albo od kiedy rzuciłem pracę. Bylibyście zainteresowani? Możecie śmiało o wszystko pytać, odpowiem na wszystkie pytania, i tak się nudzę narazie na lotnisku, u mnie już chwila po północy. Wiem że nie lubicie trailerów wpisow, dlatego nie proszę o plusy, jak was amortyzacja myszki/touchpada/ekranu w telefonie kosztuje za dużo to rozumiem, nie marnujcie jej na plusa, ale nie marnujcie też na biadolenie o trailerach wpisów. Możecie pytać w komentarzach :)
Fotka to trochę #pokazmorde z $$ za sprzedaż samochodu, jak widać budżetowo nie jest mega super ale jeszcze się jakoś trzymam :)
#podroze #podrozujzwykopem #gruzja #nepal #trekking
Pobierz maximus481 - Cześć Mirko, dzień dobry w ten piękny poniedziałek! Dzisiaj 614 dzień od...
źródło: comment_FWW63wX4Y6FauRBDCnQesXIJHd3PTlO9.jpg
  • 12
@kotbehemoth nie będzie, w sumie to jest ale drogo się płaci, dlatego nie będę używał telefonu za bardzo przez czas trekkingu, a spisywac sobie będę prastarym sprawdzonym sposobem - kartka i długopis :P
@maximus481 będzie bez obaw:) przynajmniej na szlaku do Everestu wszędzie chyba był - to mega turystyczna trasa i mają generatory i panele słoneczne. Chyba, że będzie bardzo pochmurno a dla jednej osoby nie będą generatora włączać :)
O kartce pomyślałem, ale jak nie ma prądu to jest też ciemno :) ale znów - zwykle światło jest z akumatorow ładowanych słonecznie