Wpis z mikrobloga

Mieliście kiedyś sytuację, że Wy lub ktoś kogo znacie odrzucił odrzucił propozycję awansu?
Dostałem propozycję awansu na stanowisko którego nie chce, ponieważ nie chce robić tego w czym widzi mnie firma. Aktualne stanowisko bardzo mi odpowiada. Pomimo lepszych warunków finansowych odrzuciłem propozycje. Szukać już innej roboty?
#pracbaza #korposwiat #pytanie
  • 7
@PanZiomek: znam gościa który się zadekował na jednym stanowisku z firmie, takim dość podrzędnym ale odpowiada mu forma pracy (robota zrobiona i może znikać do domu, możliwość pracy zdalnej, nikt go za bardzo nie kontroluje byleby były efekty jego pracy etc) więc się tam kisi od 12 lat. Na początku proponowano mu awanse co jakiś czas, ale ciągle odmawiał i teraz góra ma go w dupie i nawet nie pyta czy
@thewickerman88: > dostaje za to kasę która mu wystarcza, wszystkie obowiązki może wypełniać z zamkniętymi oczami i nic go nie zaskoczy, praca nie jest dla niego żadnym stresem. Zadowolony z życia człowiek.

układ prawie idealny.
Ja tam nie chcę awansu za którym idzie zwiększona odpowiedzialność i dodatkowy stres. Ja chce podwyżki i bede robił to co teraz najlepiej jak umiem.

Jżkiedyś proponowali mi "śreżkę managera" i po co mi to? Zeby
@cluer: każdy woli coś innego. Znam parę osób które isę zatrzymały, znam parę osób które poszły wyżej. Jedni z zarobkami w końcu uderzają w sufit bo robiąc to co robią nie wyciągną więcej, inni narzekają na nadmiar stresu. Każdy wybiera co mu pasuje.
Mnie najbardziej dobija nuda. Może się uzależniłem od pewnego poziomu napięcia ale gdy w pracy nic się nie dzieje to męczy mnie bardziej niż #!$%@?.
@PanZiomek: Koleżanka z innego działu dostała propozycję awansu na lidera jakoś rok temu, odmówiła. Zaproponowali jej ponownie z miesiąc temu i chyba musieli użyć solidniejszych argumentów, bo od grudnia będzie liderem, bo inna zmienia dział ( ͡° ͜ʖ ͡°)