Wpis z mikrobloga

Planuję niedługo przenieść rodziców do innej sieci, bo płacą spore rachunki za dwa numery. Chyba wybrali najdroższą możliwą sieć. Z internetu prawie nie korzystają (wystarczy spokojnie 1 GB) , potrzebują tylko nielimitowanych rozmów i SMS. Może być abonament, byle w sensownej cenie, a nie 60 zł za jeden numer. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Myślałam trochę nad #play, bo sama korzystam od kilku lat, ale przestaje mi powoli odpowiadać oferta. Chciałabym wszystkie numery przenieść do jednego operatora. Orange też odpada, bo bardzo dobrze ofertę znam.
Myślałam trochę nad #mobilevikings. Oferta wydaje się całkiem w porządku, ale niestety nie znam nikogo kto korzystałby z ich usług. Jak wygląda sprawa z zasięgiem i internetem? Ktoś ma zastrzeżenia? I jak wygląda tutaj przeniesienie numeru? Chyba nigdy nie widziałam oficjalnego salonu.
  • 9
potrzebują tylko nielimitowanych rozmów i SMS


@Mardy: cyk, 25zł/mc - https://mobilevikings.pl/pl/

zasięgiem i internetem


@Mardy: MV korzysta z nadajników Play, więc tam gdzie jest zasięg Play, tam będzie i MV. Dodatkowo jest tzw. roaming krajowy, ale net wtedy zwalnia

Ktoś ma zastrzeżenia


@Mardy: osobiście chyba żadnych, jeśli miałbym na siłę coś szukać, to że z niektórymi usługami premium jest problem, tj. nie mam gdzie wydać kasy, którą mam na
@Floyt @Bielecki @zosiasamosia1
Super, dziękuję. Jak będę miała jeszcze jakieś pytania to na pewno się odezwę, bo umowę rodzice mają do stycznia, póki co się rozglądam za najlepszą ofertą. Skoro MV korzysta z odbiorników Playa to problemu z zasięgiem nie będzie. Jeszcze tylko rodziców przekonać do sieci która nie ma sklepu stacjonarnego... ()
@Mardy:

Śmiało polecam Vikingów! Rodzice docenią ich za autodoładowanie. Podpinasz kartę i zapominasz o rachunkach, doładowaniu konta, fakturach zdrapkach kodach od doładowań. Kiedy ja miałem doładować 23go a może 21 go? o nic się nie martwisz.
Obsługa na najwyższym poziomie. Zadzwonisz zarówno z problemem ale możesz również pogadać co u nich słychać :)

Śmiało polecam. podaj hasło ,, Okoń'' Przy zamówieniu i pochwal się @MobileVikingsPL że jesteś ode mnie a dostaniesz
Jeszcze tylko rodziców przekonać do sieci która nie ma sklepu stacjonarnego... ()


@Mardy: Niech do nas zadzwonią. Albo nawet Ty zadzwoń i daj na głośnomówiący, jeżeli boją się załatwiać coś przez telefon. Zobaczycie jaką fajną zgrają jesteśmy i jak podchodzimy do naszych użytkowników. A jeśli się nie zdecydują, to po prostu miło sobie z nami podyskutujecie - my naprawdę lubimy to robić. ( ͡° ͜ʖ