Wpis z mikrobloga

Hej Aliexpressowe świry!
Tak jak obiecaliśmy wcześniej, przybywamy ze specjalnie przygotowaną stroną z okazji wyprzedaży Black Friday i Cyber Monday na Aliexpress, która zacznie się już 29.11.2019 o 9:00 naszego czasu i potrwa do 4.12.2019.
►► https://alipaczka.pl/blackfriday/ ◄◄

Na chwilę obecną są tam głównie kody rabatowe, będzie aż 5 serii z kuponami 20/50$ i 50/100$ dla Polski. Jest spora szansa zrobić #cebuladeals
Stronę będziemy aktualizować o nowe oferty od dzisiaj aż do końca wyprzedaży więc nie zapomnij sprawdzić co jakiś czas czy jest coś nowego! ;)
Będą też kody przygotowane specjalnie dla nas!

ALIPACZKANOWY 7$ rabatu przy zakupie za min 10$ produktów z tej strony (tylko dla nowych kont) LINK
oraz

ALIPACZKA 7$ rabatu przy zakupie za min 50$

Nie wszystkie kupony/kody są już widoczne na podanej stronie, cześć zostanie udostępniona dopiero 1 godzinę przed rozpoczęciem działania aby się nie stały zbyt popularne, więc odświeżajcie co jakiś czas stronkę ;)

#alipaczkapoleca <- obserwuj aby zawsze być na bieżąco z promocjami i ciekawymi produktami
#alipaczka #alipaczkanews #promocje #1111aliexpress #blackfriday #zakupyzchin #blackfriday #cybermonday #aliexpress
bez refa
Pobierz AliPaczka - Hej Aliexpressowe świry!
Tak jak obiecaliśmy wcześniej, przybywamy ze sp...
źródło: comment_3iG3qKgQ1Qp1IHNw2x4jc3TPLgK9tDFG.gif
  • 21
Cześć! Wiesz co robić z tą paczką LEXXXXXXXXXCN pisze ze jest w Świętochłowicach a ja na Mazurach mieszkam co mam zrobić teraz jak na trackingu PP jest to samo zamawiałem już dużo razy więc adres jest ok #alipaczka @AliPaczka