Wpis z mikrobloga

Witam,
W końcu nadszedł ten moment w którym zdecydowałem się zakupić kamerkę samochodową. Przeglądałem różne rankingi, czytałem opinie, ale nie wybrałem jeszcze konkretnego modelu. Prosiłbym więc Was o doradzenie w tej sprawie i wskazanie modelu godnego polecenia. Budżet jakim dysponuje to do 600zł. Poniżej zamieszczam parametry które kamera powinna posiadać:
- Wysoka jakość nagrywania w dzień i w nocy;
- Filtr polaryzacyjny niwelujące refleksy świetlne;
- Stabilizacja obrazu;
- Opcja autozapisu w przypadku zdarzenia drogowego (ale żeby nie zawalało całej karty plikami zapisanymi po wjechaniu w dziurę czy na próg zwalniający);
- Tryb parkingowy;
Byłoby super gdyby kamera posiadała też:
- GPS;
- Tylną kamerę.

Generalnie podobają mi się wideorejestratory w formie nakładki na lusterko. Główną ich zaletą jest to, że po zamontowaniu nie rzucają się w oczy. Chciałbym, aby kamerka była zamontowana na stałe w samochodzie i mam pewne obawy co do bezpieczeństwa szyb w aucie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a kamerka na lusterku jest dosyć dyskretna.
Za wszelkie porady będę wdzięczny. Piszcie też swoje spostrzeżenia i uwagi zaobserwowane podczas użytkowania wideorejestratorów.
Pozdrawiam

#motoryzacja #wideorejestrator #auto #samochody #elektronika #kamerasamochodowa #kamery
  • 22
@slane: tu jest za 675zł z hardware kid
https://www.banggood.com/Viofo-A129-DG-Duo-Dual-Channel-5GHz-Wi-Fi-Full-HD-Car-Dash-Dual-Camera-DVR-with-GPS-p-1321355.html?utm_source=tradetracker&utm_medium=tradetracker_nl&utm_campaign=12&utm_content=177515&aff_key=12%3A%3A177515%3A%3A0j004n53o8v6%3A%3A%3A%3A1575039775&aff_campaign=16956&cur_warehouse=CN

był kupon który obniżał cenę do 436,83zł ale niestety już wygasł. Widzę, że średnio 2x w miesiącu jest promocja na tą kamerkę i właśnie można ją dostać za 440-500zł
@luki9939393: jeśli masz do wyboru opcje wysyłki "EU Priority Mail" to nie zapłacisz podatku, bo paczka będzie tak jakby wysłana z magazynu w Europie.

Chociaż jeśli Ci się mocno nie spieszy, to poobserwowałbym trochę tagi na wykopie i poczekał na promocje, bo możesz spokojnie zaoszczędzić 200-250zł