Wpis z mikrobloga

Witam,
W końcu nadszedł ten moment w którym zdecydowałem się zakupić kamerkę samochodową. Przeglądałem różne rankingi, czytałem opinie, ale nie wybrałem jeszcze konkretnego modelu. Prosiłbym więc Was o doradzenie w tej sprawie i wskazanie modelu godnego polecenia. Budżet jakim dysponuje to do 600zł. Poniżej zamieszczam parametry które kamera powinna posiadać:
- Wysoka jakość nagrywania w dzień i w nocy;
- Filtr polaryzacyjny niwelujące refleksy świetlne;
- Stabilizacja obrazu;
- Opcja autozapisu w przypadku zdarzenia drogowego (ale żeby nie zawalało całej karty plikami zapisanymi po wjechaniu w dziurę czy na próg zwalniający);
- Tryb parkingowy;
Byłoby super gdyby kamera posiadała też:
- GPS;
- Tylną kamerę.

Generalnie podobają mi się wideorejestratory w formie nakładki na lusterko. Główną ich zaletą jest to, że po zamontowaniu nie rzucają się w oczy. Chciałbym, aby kamerka była zamontowana na stałe w samochodzie i mam pewne obawy co do bezpieczeństwa szyb w aucie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a kamerka na lusterku jest dosyć dyskretna.
Za wszelkie porady będę wdzięczny. Piszcie też swoje spostrzeżenia i uwagi zaobserwowane podczas użytkowania wideorejestratorów.
Pozdrawiam

#motoryzacja #wideorejestrator #auto #samochody #elektronika #kamerasamochodowa #kamery
  • 22
  • Odpowiedz
@luki9939393 przeciągnij na luźno kabel do tyłu, podłącz sobie wszystko, zainstaluj aplikacje i sparuj z kamerką, odpal na telefonie obraz z tylnej kamerki i mniej więcej ustal sobie miejsce gdzie przyczepisz kamerkę. Zwróć uwagę żebyś nie trafił centralnie obiektywem w te paski do podgrzewania tylnej szyby, więc celuj tak pomiędzy. Ja mam na środku u samej góry. Można ruszać obiektywem góra-dół więc też dostosujesz. Dużo zależy od tego jaką masz szybę, czy
  • Odpowiedz