Wpis z mikrobloga

Gdybyście teraz dowiedzieli się, że macie jakąś chorobę przez którą grozi wam nawet śmierć to byłoby wam przykro, że nic takiego w życiu nie osiagneliscie ani nic was dobrego nie spotkało czy raczej ulga?


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Cieszyłbym się, że to ##ujowe życie się wreszcie skończy. Chyba, że byłoby to coś naprawdę makabrycznego, wtedy może zdobyłbym się na tak ochoczo na tym tagu deklarowanego ''magika''

Nic złego więcej mnie nie spotka, profit/
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Po pierwsze "wspieranie przez państwo" to to samo co "ochrona" od łysych panów co przyjdą do twojego klubu i położą na biurku klamkę. Po drugie to, że zarabia nie czyni tego bardziej obrzydliwym od typowej rozwiązłości seksualnej, która tak jest dzisiaj obrzydliwa. seks z losowymi ludźmi na masową skalę. Albo trollujesz, albo nie wiesz co mówisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Daktylion: w państwie którym działają dobrze wszystkie instytucje zajmujące się ochroną pracowników prostytutka miałaby lepiej niż z taka łysa patologią, która może jej krzywdę zrobić jak nie będzie posłuszna. Ja nie oceniam tego co robi prostytutka a raczej facetów, którzy do nich chodzą. Są tak samo rozwiazli jak inne wyzwolone osoby tylko się przyznać nie chcą przed sobą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Daktylion: bo ona nie robi z siebie świętej, nie usprawiedliwia. Za to przegryw co chodzi na divy mimo, że już ma to co chciał czyli stracił prawictwo i ma seks kiedy chce robi z siebie ofiarę, że nadal jest pokrzywdzony. Mam nadzieję, że fani roksy nie beda chcieli dziewic a w nagrodę dostaną Julke z przebiegiem 100 partnerów w ciągu roku.
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Po pierwsze, nie tylko przegrywy korzystają z tych usług, ale zgadzam się co do ich pragnienia posiadania dziewicy xD Po drugie nawet nie wiedziałem, że nawiązujemy do przegrywów, a nie do ogólnie klientów prostytutek. Zresztą ja się nie usprawiedliwiam, tylko napisałem co bym być może zrobił, jakbym miał niedługo umrzeć, a chciałbym korzystać z ostatnich dni xD Ty chyba serio trollujesz, albo tracisz wątek