Wpis z mikrobloga

Mireczki ważna sprawa. Jak zwiększyć swojego skilla w tej grze? Gram kilka lat, w tej fifie rozegrałem z 500 męczy, a gram gorzej niż kiedykolwiek. Strasznie mnie to denerwuje. Jak widzę w składzie przeciwnika zawodników 75 ovr to wiem że dostanę ostro po #!$%@?. Fut champions zazwyczaj 14 win, ale wszystko w wielkich meczarniach, nerwach i stracie połowy weekendu na granie. Skład uważam mam super, można się do środka przyczepić, ale poza tym bajka.
Nie wiem czy to wina tego że chce wszystko szybko zrobić a później mnie karaja. Jakieś poradniki youtuberow? Tych bardziej znanych oglądałem wszystko ale nie idzie.
#fut
źródło: comment_G03oQCPhO1t1oDdxG5164PrN8JYOnBls.jpg
  • 9
@Yaques: To fifa decyduje, spokojnie mireczku :) ja jak są mecze, gdzie widzę, że 'fifa zdecydowała' (np mam 3 słupki z rzędu w akcjach sam na sam) to przestaje się #!$%@?ć tylko kalkuluje ten mecz jako porażkę. I z reguly tak się dzieje :D
@Yaques Matuidi to wg mnie placek. Mam go w fitness składzie bo daje zgranie i #!$%@? nienawidzę tej karty. Pcha się do przodu #!$%@? wie po co jak na zostawajj z tylu. Żeby jeszcze strzelać umiał