Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pisze tutaj, bo nie mam z kims porozmawiac. Jestem w zwiazku 8 lat. Za kilka miesięcy mamy wziac slub. I tak bardzo czuje ze robie zle i nie umiem sie z tego wydostac. Musze uwazac na to co mowie,jakim tonem i jak glosno. Inaczej partner bedzie obrazony kilka dni. Od roku wiem, ze ma portale randkowe,mowil ze to z nudow i dla zabawy. Ze tak o, dla zartu. Sa też dobre dni, bardzo mi pomaga kiedy trzeba, wiem, ze nigdy nie zawiedzie. Ale zadne prosby, lzy i dyskusje nie mogą sprawic, zeby usunal te portale, bo mowi ze to dla niego nic nie znaczy. Skoro tak to czemu nie usunie? Przez te lata wylałam morze łez. Czuje sie psychicznie jak śmieć. Nie jestem dosc mądra, moje zarty sa idiotyczne, to co mowie jest głupie. Kiedys bylam szczęśliwa, duzo sie smialam, byłam naprawdę radosną osobą. Dzisiaj muszę pilnować się zanim cos powiem. I nie umiem tego skończyć. A no i po 2 latach związku okazalo sie ze mnie zdradzał. Wybaczyłam, jak to zakochana idiotka. Może dostajemy to, na co zaslugujemy? Moze to juz moj max, ktory moge dostać? #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie musicie sie od razu rozstawać. Lepiej przełożyć ślub i mieć czas na przemyślenia. Porozmawiaj z nim szczerze. Razem dojdziecie do tego co dla was najlepsze. Jeżeli myśli, że nigdy Cie nie straci, dlatego może sobie pozwolić na więcej. Musisz dać mu do zrozumienia, że czujesz się niepewnie i może Cie stracić. Jeżeli nie bedzie wyrozumiały i nie zacznie Cie wspierać, to nie ma sensu sobie marnować dalej życia z
Od roku wiem, ze ma portale randkowe,mowil ze to z nudow i dla zabawy. Ze tak o, dla zartu. Sa też dobre dni, bardzo mi pomaga kiedy trzeba, wiem, ze nigdy nie zawiedzie. Ale zadne prosby, lzy i dyskusje nie mogą sprawic, zeby usunal te portale, bo mowi ze to dla niego nic nie znaczy. Skoro tak to czemu nie usunie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Bo przymierza się żeby cię zdradzić (o ile już
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jestem w zwiazku 8 lat.

Za kilka miesięcy mamy wziac slub.

Od roku wiem, ze ma portale randkowe


Jak to nie jest zarzutka to ja nie wiem xD
Akceptujesz to, że Twój przyszły mąż, z którym jesteś w związku 8 lat ma portale randkowe?

A no i po 2 latach związku okazalo sie ze mnie zdradzał. Wybaczyłam, jak to zakochana idiotka

To to już w ogóle, ja #!$%@?ę... Dziewczyno nie
Solufka: 1. Skończ to. Już wystarczająco dużo twojego czasu zmarnował.
2. Nie wmawiaj sobie, że nie zasługujesz na coś lepszego.
3. Skoro jakieś portale randkowe są dla niego ważniejsze niż przyszła żona, to dużo mówi o nim jako o człowieku i partnerze. Uciekaj.
4. Znajdziesz kogoś, kto będzie cię szanował, doceniał i przy kim będziesz czuła się swobodnie.Daj sobie czas na opłakanie tego związku, a później „wracaj do żywych”. Zobaczysz, że
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli boisz się, że to najlepsze na co Cię stać, a jak po 8 latach się rozejdziesz to nie ma tam nic lepszego i skończysz sama, bez męża, bez rodziny.

Ja powiem tylko tyle, że ludzie, którzy wychodzą za mąż zazwyczaj czują się zupełnie inaczej niż Ty. Sama wiesz, że musisz uciekać a tu szukasz tylko potwierdzenia tego, więc proszę: dziewczyno bierz nogi za pas i spierdaaaalaaaajjj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: kochana proszę nie rób tego sobie (,) musisz się postawić, zbierz się w sobie i rzuć go, nie możesz dać się zniszczyć! #!$%@?ć co będą mówić, #!$%@?ć wszystkich. To Twoje życie i Twoja przyszłość. Musisz być szczęśliwa, a nie tylko uszczęśliwiać.
@AnonimoweMirkoWyznania: Odejdź i daj sobie szanse na szczęście. Przy tym człowieku wiecznie będziesz unieszczęśliwiana, a związek nie powinien polegać na ciągłym strachu i poczuciu bycia gorszym. Przeciwnie. Myślę, że warto przetrwać trud rozstania i mieć możliwość ułożenia sobie życia, niż tak się poddać temu co jest i tkwić w bezpiecznej #!$%@?. Nawet samemu jest lepiej, niż będąc w nieszczęśliwym związku. Bo będąc samemu są jakieś profity - w tym jeden największy
@AnonimoweMirkoWyznania: toksyki tak maja. Wysysaja z Ciebie zycie i poczucie wlasnej wartosci i zyja Twoim kosztem. Czuje, ze jest Ci cos winien wiec zapewne stad te lepsze dni.

Lub po to, bys nie #!$%@?. Toksyczni manipulatorzy potrafia to balansowac by utrzymac taka osobe przy sobie. Dla nich to naturalne, wrecz podswiadome.

Przykro mi, ze trafilas na taka osobe. Latwo sie daje rady "uciekaj", wiec po prostu powiem Ci, ze gdy ja