Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
Ostatnio poznałem stronę Wish co chwilę w ofertach pojawiały jakieś produkty za 2zl począwszy od sexownych chińskich strojów aż po nawigacje samochodowe i mieszadła do farb, zacząłem kupować jakieś pierdoły, czytałem że to fejkowe aukcje dla reklamy, kupiłem kilkanaście rzeczy za 2 zł i jedna z nich została zaakceptowana. Poznajcie wieżę Babel dla #smiesznekotki, która szła do mnie 4 dni z Wielkiej Brytanii od momentu wysłania, a za którą zapłaciłem wraz z wysyłką 3 złote xD

#wish #cebuladeals #aliexpress #pokazkota
Pobierz Voordt - Ostatnio poznałem stronę Wish co chwilę w ofertach pojawiały jakieś produkty...
źródło: comment_46ykAhxB6eMhnQluVG7Y7tAMkMa7cFxg.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zbiku898989: Dokładnie nie wiem która to była godzina albo po pracy więc godzina 18 albo mniej więcej o godzinie 13-14 w weekend.
@Coba: Zamawiałem to dla jaj bo było za 2 zł, skoro przyszło to lepiej dla kota, w pokoju akurat miejsce na ową wieżę było :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rozowatoxa: do Kiciusia Mikołaj przyszedł w tym roku wcześniej :D to prawda co do obdrapanej kanapy oraz fotela, miałem już tego dość. Teraz już nie ma tego problemu, dodatkowo naprawdę ładnie to wygląda, kot też jest zadowolony :D
@Voordt: a daj spokój z tym wish, zakupiłem na początku sierpnia zegarek, miał być 22 września, oczywiście nie było, dali sobie jeszcze tydzień że do 29 ma dojść. No i #!$%@? nie doszło. Po paru dniach chciałem wejść zobaczyć czy coś zmienili, hasło złe, mail zmieniony na jakiś losowy ¯\_(ツ)_/¯