Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (96)

Ja pierdole człowiek pracuje jak ten robak codziennie po 10h, zapierdala jak pojebany, żre trociny i pije kranówe by cokolwiek mieć a przychodzi 10 i wszystko to jak krew w piach, 2200 zł kurwa! Morawiecki zajebie ci 30% wyplaty, najebie akcyz i innego gowna, a ty biedny polaczku pracuj byś mógł przeżyć kolejny miesiąc.
    Ale zaraz się zleca wielcy wykopowi bogacze ze było pracować, dłużej, uczyć się i tak dalej- takie pierdolenie, żeby w tym kraju sie dorobić trzeba mieć albo wielkie plecy, albo kraść i kombinować. A zwykły człowiek pracujący za średnią krajową, który chce uczciwie zarobić jest jebany z każdej strony. Kraj z gowna i kartonu
    #wkurw #zalesie #polzga #zarobki #przegryw
    pokaż całość

odpowiedzi (144)

Mirko wkurwiłem się na siebie bo ważyłem kiedyś 110 kilo przy wzroście 180 (uff) także byłem gruby knur i udało mi się zbić tę wagę do 83 jakiś rok temu. Teraz dlaczego się wkurwiłem na siebie. A więc dlatego że znów zaczął mi rosnąć bebzol dlatego potrzebuje motywacji żeby dobić do wymarzonych 75 kilo. Aktualnie wykręcam już 90 na wadze także pora zatrzymać tę karuzelę i lecimy w dół także taki challange dla mnie i was za każdego PLUSA przebiegiem 1 kilometr i robię 10 pompek o 18 sprawdzę posta i zaczynam daje sobię termin do 1 stycznia 2021 r. Obiecuję wtedy zrobić pokaż mordę z teraz czyli 19 i pokaż mordę po challengu i zakładam
    #odnormikadochada

#mirkokoksy #challenge #motywacja #biegajzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (54)