Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Axim: Żeby to jeszcze był jakiś dobry blend ale ten syf smakuje jak pomyje pomieszane z płynem do mycia naczyń a w gardle pozostawia posmak kurzej dupy. O oddechu z nutami wody kolońskiej brutal na drugi dzień tylko delikatnie wspomnę. @seshh: muchom guwno smakuje i demokratycznie jesteś na przegranej pozycji ale to nie znaczy że mają rację.
@dupskojestzajete: pierdu pierdu. Ostatnio nabyłem dwunastkę tej marki za również śmiesznie małe pieniądze i smakowało niemal 1:1 jak ten szczoch na zdjęciu opa. Bimbrowe klimaty nie są dla mnie, a moje kubki smakowe chyba nie wykształcone na tyle, by wyłapać te wszystkie niesnaski opisywane przez producenta. Dlatego preferuję dobrą czystą i dobrego szampana. W tych obu przypadkach, zwłaszcza w tym drugim jestem w stanie wychwycić coś więcej i czerpać z tego
Pobierz ChrystusChytrys - @dupskojestzajete: pierdu pierdu. Ostatnio nabyłem dwunastkę tej ma...
źródło: comment_RYupBEiS8dXOTCaUZpayRUdqk9mCT77u.jpg
@dupskojestzajete:

"Jak czytam niektóre komentarze to wnioskuje, że:
PRAWDZIWE Whisky to takie które leżało w dębowej beczce zrobionej z tarczy Thorina z Hobbita, palonej smoczym ogniem. Słód do destylatu to ziarna zbierane ręcznie przez dziewice, ostatniego dnia Sierpnia. Słodowane jest przeprowadzane w pieczarze Janosika, temperatura jest urzymywana ogniskami palonymi przez górskie trole. Śrutowanie odbywa się w żarnach z epoki Ming. Drożdże do fermentacji łapane są pensetą z powietrza przez skrzaty, a