Wpis z mikrobloga

Mireczki, Mirabelki ratujcie ʕʔ
Chcę kupić niebieskiemu pod choinkę nowy plecak. Potrzebuje czegoś solidnego, pojemnego, ale zgrabnego najlepiej z jakimiś "taktycznymi" gadżetami, bo niebieski lubi takie klimaty. Generalnie niebieski z osób, które noszą przy sobie apteczkę, zestaw śrubokrętów, tablet, prowiant, książki, ładowarki, jakieś przewody, papier ścierny, WD40 i srebrną taśmę. Myślałam o plecaku wojskowym, tyle że zależy mi, żeby był też w miarę elegancki, bo niebieski zabiera go na nasze wspólne wyjścia, więc chciałabym pójść w elementy skórzane + ew. płótno, ale rozważę wszystko. Może macie coś sprawdzonego przez siebie? Umiem korzystać z googli, dlatego zależy mi bardziej na opiniach i waszych doświadczeniach. Budżet 300 max. 400 zł.
#plecak #prezent #mirabelkopomusz #swieta #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #mikolaj #pytanie
  • 6
@girlsgowild: Skórzanego raczej nie znajdziesz tak pakownego, trochę inny target. Ja mam case logic BPEP115K i spokojnie można poupychać gadżetów, może nie jest tak pancerny jak legendarny CN600 w którym można było wozić 5 laptopów z zapasowymi bateriami i nawet nie jęknął ale już któryś rok się trzyma. Niby w założeniu jest to plecak na laptopa, ale można się do niego spakować na tydzień, albo władować 10 kilo elektroniki. Bardzo podobny