Wpis z mikrobloga

#mandalorian #!$%@? mnie jak ludzie którzy krytykowali episod VIII za niespójności i dziecinne podejście do fabuły teraz jarają się Mandalorianem xD jedyne co trzyma ten serial to baby yoda xD w epizodzie VIII ujęcia były przepiękne wizualnie i było parę dobrych momentów, tutaj większość wzbudza u mnie śmiech, jedyne co przypadło mi do gustu poza gówniarzem to mzyka, która jest całkiem oryginalna, wpisująca się w uniwersum, a jednocześnie świeża. Niestety fabuła jak dla mnie leży, nic się nie trzyma kupy a deus ex machina i sztuczne budowanie napięcia jeszcze w pierwszym odcinku by uszło, ale kiedy już 4 raz ogląda się te same sztuczki to przestaje cieszyć... a już to jak niby najlepszy najemnik w galaktyce dostaje po dupie od jakiejś losowej trooperki... xD
podsumowując epizod VIII dostał ode mnie 6.8/10 a Mandalorian na tą chwilę ma 6.5 (przy czym odcinki 2 i 3 były nieznacznie lepsze niż 1 i dużo lepsze niż 4

#seriale #disney #niepopularnaopinia #starwars
  • 2
@BDLK_IMPRTR: @Szymon_Puzdrowski: fakt ze jest tutaj calkowity brak konsekwencji w umiejetnosciach walki wrecz glownego bohatera. Czasami taki asasyn podchodzacy szturmowcow czy walczacy z innymi lowcami nagrod a nawet innym Mandalorianinem, a czasami przecietniak.

Ogolnie odcinek 4 byl bardzo slaby. Niesamowicie naiwny i dziecinny.

Zobaczymy co bedzie dalej. Okaze sie czy rezyser i scenarzysci mieli dobry pomysl na glowna linie fabularna(czyli po kiego uja impreialnym potrzebni sa mali yoda) czy tez