Wpis z mikrobloga

@golagolagola na pewno nie takie gowno. Rozumiem ze Ciebie taki posiłek w szpitalu by ustatysfakcjonowal bo w domu masz nie lepiej ale mi się wydaje ze to absurd dawać coś takiego chorym na śniadanie. Nie wiem czy wiesz ale odpowiednia dieta pomaga dojść do zdrowia popatrz na inne kraje a na nasz, czym nas karmią w szpitalach
@Olga_Lengyel: służbę zdrowia mamy w takim stanie jak mamy, wszystko zależy od szpitala, moim zdaniem i tak jest lepiej niż było z posiłkami. Nie muszę jeść pasztetowej przez miesiąc, stać mnie na normalne żywienie, niemniej nie uważam, że dwie kromki chleba ziarnistego, nieco tłuszczu oraz wędlina to podłe traktowanie i do niczego nie nadający się posiłek. To szpital, a nie ol inkluziw w Egipcie. Masz zjeść trzy posiłki i to jest
@Olga_Lengyel: byłem w lipcu w szpitalu i nie byłem przez ani chwilę głodny. Na śniadanie dawali drożdżówkę plus chlebek, ser, wędlinę, na obiad było mięso coś a'la gulasz, a na kolacje kawa zbożowa, również chleb, bądź bułka maślana, dżem, miód. Ja nie narzekałem, jestem chłopem 1,9m i 94 kg i głodny nie chodziłem. W stosunku do tego jak byłem w szpitalu trzy lata temu to niebo, a ziemia. Na pewno nie