Wpis z mikrobloga

Chciałbym tu przedstawić hipokryzję niejakiego Lakukaraczy, który uczynił sobie z wytykania katolikom i prawicowcom hipokryzji, sposób na życie i odreagowanie choroby. Otóż ten szaleniec twierdzi, że atak na dziecko to typowa prawicowa przypadłość, gdy sam wielokrotnie śmieszkował z dzieci katolików, bez zakrywania ich twarzy, sugerując czyny pedofilskie popełniane na nich. Jak widać, z jednych można się śmiać a z innych nie wolno, kwintesencja lewackiej tolerancji, którą niosą na tęczowych sztandarach. Wpis zamieszczam po raz drugi, bo raz zniknął bez powodu. #bekazlewactwa #neuropa #tolerancjanawykopie #tolerancjareligijna #tolerancja #podwojnamoralnosc
szczamnamlodziez - Chciałbym tu przedstawić hipokryzję niejakiego Lakukaraczy, który ...

źródło: comment_L3VupmJjOElJ1WVavWBFgMZsZbZObICH.jpg

Pobierz
  • 96
@szczam_na_mlodziez: aaa, sorry bo trochę ciężko to było odczytać.

Jak będziesz miał zdjęcie mojego starego walącego mnie w dupę to możesz bez wyroku mówić że jest pedofilem

Jak będziesz miał moje zdjęcie na którym nastolatki zlizują mi z kolan bitą śmietanę to spokojnie możesz mnie uznać za #!$%@? podofila


@niegwynebleid: czyli jednak Lakukaracza przedstawił niewinną dziewczynę jako ofiarę pedofila, pomimo że nie krzyczy, że dzieci trzeba chronić - bardzo Ci