Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki, otóż miałem nieszczęśliwy wypadek, który zakończył się operacją i 4-dniowym pobytem w szpitalu. Dostałem zwolnienie lekarskie na razie na dwa tygodnie.
Dowiedziałem się, że jeśli mam w banku kredyt, to w związku z nieszczęśliwym wypadkiem mogę starać się o odszkodowanie z ubezpieczenia kredytu za właśnie ten nieszczęśliwy wypadek. Wszystko co się dowiedziałem to oczywiście: ktoś coś usłyszał, powtórzył i niewiadomo ile jest w tym prawdy. Kredyt mam w banku PKO.
Niby muszę zgłosić szkodę do ubezpieczyciela kredytu i dostarczyć mu wszystkie dokumenty, a jego dane znajdę na umowie kredytu.

Ktoś coś może więcej powiedzieć na ten temat? Może ktoś już starał się tak coś ugrać?

#wypadek #odszkodowanie #ubezpieczenia #ubezpieczenie #banki #pkobp #szpital #operacja #prawo
  • 4
@Dopi: chłopie ile masz lat? Zadzwoń do ubezpieczyciela i dowiedz się jakie dokumenty musisz dostarczyć. Zostaniesz zaproszony na komisję lekarską i przedstawią Ci propozycję finansową. Jak się nie zgodzisz to wtedy przeczytaj regulamin i zapytaj o coś konkretnego na wypok.ru