Wpis z mikrobloga

@Matfju99 marzy mi się S9 lub S10. Ale o ile uważam je za świetne maszyny, to dawanie ponad 2,5k pln za smartfon uważam za grubą przesadę. Rzecz narażona na fizyczne uszkodzenia, kradzież, telefon najlepiej 1,5-1,9 k tyle mógłbym zainwestować. A te jeszcze bardziej wywalone w kosmos po 3k i więcej to wolałbym całego PC zmienić niż w telefonik z którego w sumie dzwonię, coś tam przeglądam i dwa komunikatory mam, czasem coś
@snwptest A czy nie uważasz że wydawanie kilkaset tysięcy na samochody, które tym bardziej są narażone na uszkodzenia fizyczne to przesada, produkty Premium słyną z wyższej ceny ale również z bezkompromisowej jakości, "to co dla jednego jest sufitem dla innych jest podłogą"
@Matfju99 błędnie przyrównujesz kilka tysięcy za smartfon do kilkuset za samochód - nie ta skala.
Premium to jest dla mnie już smartfon za 2k pln. A ten tańszy za 1-1,4k pln z wolniejszymi rdzeniami też będzie działać i funkcjonować , więc wniosek jest taki, że płaci się za wodotryski, nie specjalnie potrzebne.
Przy czym samochód to maszyna której sprawności powierzamy własne zdrowie i życie a smartfon to tylko narzędzie komunikacji, nie wymagam