Wpis z mikrobloga

I tak oto wygląda Rzepa na początku starcia lig religijnych, gdzie nie jesteśmy żadną stroną konfliktu. Wiem wiem, pewnie dałoby się lepiej. Ale dawno nie grałem + gram sobie po swojemu.

Węgry, Finlandia, Krym i Nowogród są moimi wasalami. Węgry niestety mają wysokie liberty desire.

Moi sojusznicy i wrogowie są zaangażowani w wojnę religijną, ja natomiast prowadzę małą wojenkę z Genuą. Po jej zakończeniu myślę, że uderzę na Lubekę lub Moskwę, a potem jak zdążę to spróbuję wypowiedzieć wojnę Ottomanom. I liczę na wsparcie Mameluków.
#eu4
Pobierz Tanzanit - I tak oto wygląda Rzepa na początku starcia lig religijnych, gdzie nie jes...
źródło: comment_Alv6SnBjCWUThpeREVu9lYMsbJYfVEPE.jpg
  • 7
@Heibonna: Ty nienawidzisz, ale nie każdy musi. Tym bardziej, że jak rozumiem część ludzi nie cierpi takich granic nie tylko bo źle wyglądają, ale bo wygląda to nierealistycznie, gdy tymczasem starostwo spiskie, czy HRE faktycznie tak wyglądało, więc przy roleplay'u to nie musi być wcale problem.
@Tanzanit:

Wiem wiem, pewnie dałoby się lepiej. Ale dawno nie grałem + gram sobie po swojemu


Bardzo szanuję. Też lubię sobie grać spokojnie, historycznie, role-play-owo, a nie jak niektórzy podniecać się wyszukiwaniem exploitów i wrzucać screeny z kampanii na easy. Za to pluję na to bordergore co żeś tam zrobił na wschodzie. Co to jest do #!$%@??