Wpis z mikrobloga

@yhbgrobdoivbvwamsv:
Trzeba być ślepym, żeby nie dostrzegać manipulacji w tym. Hitler stosował podobne chwyty, Orban też.
Ta partia, ktora wprowadziła do nas 500 tys. imigrantów, teraz pyta o unijne dyrektywy dotyczące imigrantów. Przez następne kilkanaście lat te dyrektywy nawet nas nie dotkną, skoro przyjęliśmy prawie milion Ukraińców. Wiec to pytanie jest pluciem w twarz inteligentnym Polakom
Dziwne, ze tego nie dostrzegasz...
  • Odpowiedz
Bo nie lubię rządu i niech sobie wsadzi w kaczy kuper te referendum


@stefan_pmp: to jest powod dla ktorego ty nie chcesz brac udzialu.

Hitler stosował podobne chwyty, Orban też.


@Konfederusiusz: argumentum ad hitlerum, az sie lezka w oku kreci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez następne kilkanaście lat te dyrektywy nawet nas nie dotkną, skoro przyjęliśmy prawie milion Ukraińców.


@Konfederusiusz: a podpiszesz mi papier, ze
  • Odpowiedz
Chciałeś zapytać czemu uważam pomysł referendum w czasie wyborów parlamentarnych za bzdurny?


@kiszczak: nie.
Czy obawiasz sie ze jest tam za duzo literek w pytaniach i pogubisz sie w tak jak w tym watku?

z prostej przyczyny, bo mogę nie brać udziału w festiwalu #!$%@? żoliborskiego menela. Te pytania są tendencyjne a i niebezpieczne zarazem.


@chilon: jedyne co na razie wyjasniles, to ze nie wiesz co znaczy slowo tendencyjne xD
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: tak jak polaki krzyczą żeby iść głosować. Chyba że głosujesz na pis to wtedy już nie głosuj bo to nie po ich myśli xD Ja tam na referendum idę i każdy kogo znam również się wybiera. Pamiętaj że wykop i fajnopolacy tutaj to marionetki, które szczekają co im góra podpowie i ich zdanie w ogóle nie odzwierciedla nastrojów społecznych
  • Odpowiedz
Przecież ja się w tym wątku nie pogubiłem xD czy widzisz tu jeszcze kogoś? Są z tobą w pokoju?


@kiszczak: no sporo osob tu sie wypowiada, niestety nikt dalej nie umie podac konkretow.

powód jest bardzo prosty, widzisz, w referendum nie powinno się brać udziału bo twoja stara to kopara, a twój stary ją odpala.


@Vender: o, w koncu mamy wypowiedz na poziomie. I mowie to serio patrzac na to
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv to też element pozbycia sie PoPisu, zauważ że jak frekwencja będzie wyższa niż 50% to PiS będzie grał ze PO nie spełnia głosu ludu, a oni będą wykonywać, a że przyspieszone wybory to realna perspektywa i wyborcy mają pamięć złotej rybki, to może to zadziałać na poparcie PiSu. Już nawet #!$%@?ąc od bezsensu formy tych pytań.
  • Odpowiedz