Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cheeseandonion: ten sos się ścina szybko, nie da się kupić gotowego, który będzie smakował tak jak zrobiony. Nie znam restauracji na świecie z którą by podawala jajka w koszulce bez holendaise albo bernadaise, to po prostu jest nierozerwalne. To tak jak świąteczna sałatka warzywna bez majonezu. Da się zjeść, ale jest wybrakowana
Pobierz blinxdxb - @cheeseandonion: ten sos się ścina szybko, nie da się kupić gotowego, któr...
źródło: comment_UXMVRCgWO4572sM4KKFzO6s5xMmLrARW.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cheeseandonion: a i jeszcze glutow nie obciales i żółtko za bardzo ścięte no ale amatorska robota to można nie wiedzieć. Ale wrzuć następnym razem z holenderskim i nigdy nie kladz avocado na łososia, odwrotnie trzeba :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blinxdxb: Porownanie przez ciebie jajka w koszulce bez dodatku sosu, do warzywnej salatki bez majonezu jest moim zdaniem bzdurne, kiepskie i nietrafione. Wg mnie wspomniana przez ciebie nierozerwalnosc w ogóle nie ma wpływu na fakt ze dodatek sosu, NIE jest jedyna i wyłączną formą podawania jajka w koszulce. Z amatorką, glutami i scietym żółtkiem spierać sie będę bo jak najbardziej i wreszcie w punkt. Co do nastepnego razu to moze ty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cheeseandonion: kłócisz się dalej a forma w jakiej podałeś eggs Benedict jest niekompletna, ale wiemy że już zrozumiałeś i następnym razem będzie lepiej. Ja osobiście nie gotuje, bo z żoną zbyt zajęci jesteśmy i mamy kucharza, poproszę go w następny weekend żeby zrobił i pykne zdjęcie
@blinxdxb: nie kloce się a próbuje odpierać twoje argumenty ( i o dziwo mi to chyba wychodzi, bo wciąż odpisujesz hehehe)
Wrzuciłem zdjęcie zrobionej na predce kanapki z awokado, lososiem i jajkiem, które to ty najprawdopodobniej skojarzyłeś i przypisałeś mu formę jajek po benedyktyńsku, by na tej podstawie wytknąć brak sosu
Nic nie wiesz na temat tego co zrozumiałem wiec nie przyjmuj domysłów za pewnik, spekulancie ;)
Co do wzmianki na