Wpis z mikrobloga

Praktycznie wszyscy z byłych uczestników piszą w komentarzach odnosnie Kamila, ze widzów czeka niemały szok w niedzielę. Ciekawe czy to serio jakaś wtyka tvn czy o co chodzi #bigbrother
  • 14
@Majka94: To jasne jak słońce od jakiegoś 3 tygodnia tego programu. A jeśli ktoś widział na streamie akcję z gorącymi krzesłami, a potem zobaczył zmontowany odcinek w tv, i wciąż uważał Kamila za nie-agentusa, to mam dla niego nieorzyjemną wiadomość: musi sobie wychodować twardy tyłek, bo z taką naiwnością czeka go w życiu dużo rozczarowań ;)
@dolomit-statyczny: Miśku, jeśli chcesz, nazywaj mnie wafelkiem czy kim tam sobie chces. I don’t care. Rozumiem, ze w twoim umyśle wszystko jest zerojedynkowe lub czarno-białe. Spoczko. Z takim myśleniem bliżej ci jednak do rozumowania, tak tak, przykro mi - madki.
@mokka89: Lykasz jak pelikan wysrywy ludzi, ktorzy zrobia wszystko, zeby tylko nie wyszlo na niego. Trzeba byc ultra uposledzonym zeby wierzyc ludziom ktorzy pokazali sie z takiej strony. A jesli sama do tego doszlas, to tym bardziej gratuluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)