Wpis z mikrobloga

  • 0
@Drizx nie pamiętam cytatu który mówi o jej biseksualizmie w książkach, ale czytałem dawno, a obecnie jestem przy przy drugim podejsciu do sagi i kończę czas pogardy. Faktem jest że była wzmianka(przynajmniej do końca czasu pogardy)o jej niecheci wobec chłopaków i sympatii do dziewczyn. Jedyny incydent bi który w tym momencie mi przychodzi do głowy to ten z gry że stajennym
  • Odpowiedz
@Drizx no to ja zaspoileruje... xD o ile dobrze pamiętam. Uważam, że Ciri nie była bi, do Mistle była przywiązana bardzo psychicznie, na skutek swoich tragicznych przeżyć. Dawała jej poczucie bezpieczeństwa. Przeciez była już z takim jednym gotowa to zrobić....tylko umarł (dobrze pamiętam?)
@fajnybananek
  • Odpowiedz
@Filippa dobrze pamiętasz :) do tego przypominam o zakończeniu historii i tym rycerzyku, którego spotyka. Jeszcze jedna rzecz, Ciri była bardzo młodziutka i niedojrzała, i jak to zostało również wspomniane przez kogoś w samej sadze - moim zdaniem trochę została przez Mistle wykorzystana i zdominowana, a do pierwszego razu została niemalże zmuszona. Lesbijką nie była na 100%, może troszkę bi, ale też zależy jak na to spojrzeć.
Wołam też @fajnybananek
  • Odpowiedz