Wpis z mikrobloga

Oto długo wyczekiwany wpis odnośnie oczu. Co czyni je atrakcyjnymi? Prosiliście mnie w komentarzach, żebym to dla Was przygotował, więc trzymajcie.
Ubiegam pytanie- Orbital vector to chodzi o to, czy oko ma dobre podparcie w kości jarzmowej oraz rozwiniętej kości górnej szczęki. Jeśli podparcie jest słabe objawia się to wiecznymi, sinymi workami pod oczami tak jak u Eggmana. Jeśli zaś kości twarzy są prawidłowo rozwinięte to pod okiem powinna być gładka skóra, oraz brak sińców.
Prawdziwe "hunter eyes" posiadają wszystkie te cechy które znajdują się po lewej stronie. Posiadaczami prawdziwych oczu łowcy są np. David Gandy, Jordan Barett czy Sean O' Pry.
Jeśli natomiast Twoje czy posiadają większość cech z prawej strony wykresu to masz tzw. "prey eyes" czyli oczy ofiary. Tak jak u Blackops2cela.
Jeśli dotrwałeś aż do teraz to jestem z Ciebie dumny, możesz nazywać się prawdziwym blackpillersem. Wiem, że plusów nie będzie tak dużo jak bym chciał bo większość Wykopków woli głupie pasty o Oskarkach albo memy o wzroście, niż prawdziwą wiedzę.
Ps. Tak wiem, im bliżej dołu tym obrazki rosną, ale już mi się nie chciało poprawiać. Mam nadzieję, że widać
#przegryw #blackpill #redpill #stulejacontent #codziennyblackpill #wyglad #oczyboners #oczy #oczy #niebieskiepaski ##!$%@?
B.....W - Oto długo wyczekiwany wpis odnośnie oczu. Co czyni je atrakcyjnymi? Prosili...

źródło: comment_A1mCa8lWOxpQnOV4zuT5z5INUNWjpzOS.jpg

Pobierz
  • 51
@Blackpill_RAW: Oprócz tego, że brwi mogły być wyrzej to po za tym się nie zgodze. Przynajmniej głupio nie wyglądam jak zmyje makijaż jak laski z płytko osadzonymi oczami.
Te metamorfozy brzydka/ładna laska możli we są tylko na oczach płytkich wysokich