Wpis z mikrobloga

Czemu Vasyl mówi, o agentusie, że wszystko okaże się w niedzielę, o co im chodzi, co ma się w tę niedziele wydarzyć, bo nie rozumiem, nie kupuję tego agenta.Ciągle to wszędzie powtarzają Ci co odpadli ; )
#bigbrother
  • 21
  • Odpowiedz
@Ahimsa: pewnie ogromną niespodzianką będzie to, że Kamil znał się z Ewą przed programem i zostanie to potwierdzone xDD takiego kapiszona mniej więcej oczekuje od wafli
  • Odpowiedz
@Ahimsa: Wafle maja taki bol dupy, ze wkrecili sobie ze Kamil jest agentem, a jaki agent przyznaje sie do tego ze gra? Robia wszystko zeby odwrocic uwage od siebie... najpierw mowia, ze w niedziele zobacza, potem ze w niedziele nie moga i potem.. i tak az temat nie ucichnie
  • Odpowiedz
@zielonazielonka0303: serio wierzysz ludziom, którzy zostali wywaleni praktycznie za hejt na jednej osobie, a po wejściu drugi raz robią to samo co można było obserwować wczoraj, że mają wyższy iloraz inteligencji od płaszczki i wykryli tajny spisek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ahimsa: niemożliwe, gdyż tvn nie pozwoliłoby na wejscie agenta do finału i wysyłanie na niego smsów. Moze chodzi o to, że oni stawiają na wygraną Martyny.
  • Odpowiedz
@Akza: Pisałam, że nie wierzę w agenta, oni mówią, że widzowie poznają prawdę o Kamilu. Tylko czym mogą nas zaskoczyć? Bo mnie niczym.
  • Odpowiedz
@Ahimsa: niby co ma się okazać w niedziele? Przecież wszyscy wiedza ze Kamil nim jest. Sam przecież się przyznał ze wszedł do tego programu żeby mącić wiec na #!$%@? to ciagle #!$%@? jakby to była jakaś tajemnica? XDD
Tak samo wiem ze Kamil tego programu nie wygra (a szkoda bo odwalił kawał dobrej roboty) bo produkcja sama go wprowadziła do programu a zwycięzca ma być ktoś inny, w tym przypadku bezbarwna
  • Odpowiedz
@deyna123: @Ahimsa: Może oni specjalnie tak gadają, żeby Kamil nie wygrał. Mnie też niczym nie zaskoczy także głupie to gadanie i jakby na złość, bo się może ktoś nabierze. Oby wygrał.
  • Odpowiedz