Wpis z mikrobloga

Siema
Mam pytanie, zaczynam grę w fornite na ps4 i problem jest taki że często dostaje po dupie z uwagi na fakt iż jestem jeszcze laikiem w tej grze, najgorzej z budowaniem się, kompletnie mi to nie idzie stąd pytanie.
Czy gra dobiera 100 graczy na podstawie jakiś wspólnych kryteriów, czasu spędzonego w grze, poziom postaci?? Jeżeli nie to czy można gdzieś włączyć jakiś tryb aby dobierało graczy na moim poziomie też zaczynając przygodę z grą?
#fortnite
  • 10
@Blezio2: rozumiem co to boty xD tylko kuźwa nie wiedzialem że w trybie battle Royal gra się z botami boty są automatycznie dołączane bo mój poziom jest niski czy to standard na każdym poziomie? Da się jakoś je wyłączyć żeby tyko z ludźmi pograć?
@Kaolin28: Automatycznie na niskim poziomie, im wyższy poziom tym mniej ich będzie, to jest właśnie po to żebyś mógł sobie poćwiczyć i mieć radochę z gry zabijając kogokolwiek xD Nie wiem czy da się to wyłączyć, po prostu se lvluj konto i ćwicz. Prosy też musiały na początku grać z botami, także raczej się tego przeskoczyć nie da.