Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Serdecznie polecam wszystkim żelki Gusto i Mirka @ecco . Niedawno przyszła do mnie ogromną paka pełna żelków i w tym niedługim czasie zżarłem ich więcej niż przez całe życie. Żelki są mega, świeżutkie, pyszne i mocno uzależniające. Te kwaśne wykręcają mordę jak kozę po szczypiorze, nieźle, nie spodziewałem się takich kosiorów. Także raz jeszcze polecam, słabe tylko te chrupki luzem w kartonie, proponuje rozważyć zmianę na serowe cheetosy! Jak skończę wszystkie to składam zamówienie w sklepie!

Więcej w komentarzu.

#rozdajo #zelki #gusto
Pobierz JohnnyGavlacci - Serdecznie polecam wszystkim żelki Gusto i Mirka @ecco . Niedawno pr...
źródło: comment_V23h9bmsL4eGemxVqXr2mzdcuTYt6r8Z.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mACIOR: niestety mam już kilka osób do pomocy (,). Myślałem, że to mi na rok starczy, a teraz to już się zastanawiam czy jeszcze w grudniu nie będę robił zamówienia ( ͡ ͜ʖ ͡)
@JohnnyGavlacci: Ktoś tu chyba chce schudnąć #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcecie schudnąć? Jedzcie żelki! Ale nie takie zwykłe. Słuchajcie mircy, opowiem wam historię.

Byłem sobie ostatnio w Tesco i zdałem sobie sprawę z tego, że chyba z dziesięć lat nie jadłem żelków. Stoi facet, lat trzydzieści pięć, łysina się zaznacza zakolami większymi niż ma Amazonka w górnym biegu, i ogląda żelki jak mały knyp. No i