Wpis z mikrobloga

@miki4ever przecież każdy rozgarnięty wie, że Królewski pisze to z przymrużeniem oka. Już chyba naprawdę niektórzy nie maja się do czego #!$%@?ć ( ) a co do obrażania kibiców rywala to naprawdę daruj sobie teksty o pokorze. To jest i będzie zawsze w każdym klubie niezależnie od wyników. Wisła obraża Cracovię, Cracovia Wiśle. Lech Legię, Legia Lecha. Moralizowanie proponuje zacząć od naprawiana własnego podwórka.
@miki4ever: mnie rozwala Twoje czepianie się. Dostaliśmy oklep 10 razy z rzędu, to mamy się nie cieszyć z wygranej? A teksty o mistrzostwie, top3 czy 13 pkt. do ósemki przecież to są zwykłe heheszki, bierz to z przymrużeniem oka, w znacznej większości pisane humorystycznie. Jak ktoś bierze to na poważnie to jest zwykłym dzbanem.

@LeBron_: dzięki, nie sprawdzałem tabeli ostatnio ( )
@zakmacher polecam zapoznać się z definicją hipokryzji, bo każdy używa go na prawo i lewo i chyba nikt nie zna już jego znaczenia ( )
Z resztą czy ja Cię gdzieś nazwałem hipokrytą?
@zakmacher argumenty na co? Przecież my nie dyskutujemy tylko wymieniamy uszczypliwości. Ja w całej nitce nie widzę nawet jednego argumentu. A definicje hipokryzji naprawdę sobie przeczytaj, to może na drugi raz użyjesz tego słowa zgodnie z jego przeznaczeniem ( )
@zakmacher co mam wyjaśniać w temacie Błękitnych? Byliśmy słabsi to odpadliśmy z pucharów. Kompromitacja Wisły przegrać z drugoligowcem. Jak spadniemy to prawdopodobnie zbankrutujemy. Jeśli się utrzymamy to obecnie Wisła spłaciła w rok kilka milionów złotych zadłużenia. I to bez wsparcia miejskiego ratusza jak to się dzieje w Sączu gdzie co roku protestujecie przez ratuszem, "miasto dej, miasto ratuj Sandecje".