Wpis z mikrobloga

#przegryw ##!$%@? #tfnogf #bekazrozowychpaskow

Sytuacja dosłownie sprzed chwili, byłem na obiadowej w pracy, postanowiłem że pójdę na kebsa. Mam bar tuż obok
Sytuacja wygląda następująco, składam zamówienie i czekam.
W międzyczasie do baru wchodzą dwie julki-studentki, jedna z wyglądu 7 a druga 6.5 na 10.
Zamawiają jakieś tam #!$%@?, chyba danie gyros czy coś.
Szefu uśmiechnięty, na oko 40-45 letni turas, z wyglądu 3/10, darzę typa lekką sympatią ze względu na to że raz poratował mnie żarciem za darmo.
Oczywiście pierwsze co robił to żarcie Julkom, jeszcze nawet odpalił się w nim typ kelnera i sam im zaniósł, mnie zawołał jedynie po odbiór. #!$%@? bycie average niebieskim w tym kraju to jak granie w Diablo 3 na poziomie trudności "Udręka 13"

No i #!$%@? turek przysiada się do różowych, ja #!$%@? kebsa i przysł#!$%@?, rozmowa im się klei. Turas szpanuje angielskim a różowe się śmieją i też próbują mu przy-szpanować angielskim, nawet nie zdążyłem #!$%@?ć połowy naleśnika z kurczakiem w środku i turek zdaje pytanie "Can I get your Facebook?" a one odpowiadają "Yeah, yea sure"

W tym momencie kebab stracił dla mnie smak. Nie mogę uwierzyć że turas level 40 z wyglądu 3/10 ma większe powodzenie u różowych niż ja. On w 6 minut zrobił to co mi w przypadku różowych nie udało się przez całe życie, tylko dlatego że jest "orientalny" i że polkom cieknie z #!$%@? jak słyszą angielski w wykonaniu kogoś innego niż polaka. Nosz #!$%@?

P.S

J.....J - #przegryw ##!$%@? #tfnogf #bekazrozowychpaskow 

Sytuacja dosłownie sprze...

źródło: comment_08pLlFaTFyqIEkA4OiHfk1GgmTwxGWmi.jpg

Pobierz
  • 25